Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Çakır Sinem Gedik İntizar skandalında Mustafa Ceceli’yi Suçladı! Ceceli’ye Ağır Sözler

Magazin

16 Temmuz 2018 Pazartesi 18:54:40

Deniz Çakır Sinem Gedik İntizar skandalında Mustafa Ceceli’yi Suçladı! Ceceli’ye Ağır Sözler

Geçtiğimiz günlerde açığa çıkan Sinem Gedik İntizar skandalına bir yorum da Deniz Çakır’dan geldi! Deniz Çakır, açtığı velayet davasında dosyaya bu görüntüleri yollayan Mustafa Ceceli’yi topa tuttu! İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla Hikaye gönderen Deniz Çakır, Mustafa Ceceli’ye “Sana bütün küfürlerimi gönderiyorum…” diyerek ağır sözler sarf etti!

Mustafa Ceceli son günlerde eski eşinin skandalıyla gündemden düşmüyor! Eski eşi Sinem Gedik ile İntizar arasındaki uygunsuz görüntüleri paylaşmak ve basına servis etmekle itham edilen Mustafa Ceceli’ye daha önce Hürriyet gazetesi köşe yazarı Ahmet Hakan, şarkıcı Murat Dalkılıç ta tepki göstermişti. Şimdi de bu kervana Deniz Çakıreklendi.

SİNEM GEDİK – İNTİZAR VİDEOSUNU MUSTAFA CECELİ Mİ SERVİS ETTİ?

Mustafa Ceceli yaptığı açıklamada eski eşi Sinem Gedik ile İntizar arasındaki uygunsuz görüntüleri içeren video kayıtlarını kendisinin asla çekmediğini, çektirmediğini ve yayınlamadığını, kendisine 3. bir kişi tarafından bu videoların gönderildiğini, mahkemeye 3. kişi vasıtasıyla gelen bu videoları dava dosyasına sunduğunu savunmuştu. Deniz Çakır, Mustafa Ceceli’yi eski eşi Sinem Gedik’e yönelik ithamlar üzerinden sert sözlerle eleştirdi!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı