Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrıldı mı? Özel Haber!

Dizi Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi 11:10:57

Deniz Çakır Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’dan Ayrıldı mı? Özel Haber!

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Deniz Çakır şoku yaşanıyor! ATV ekranlarında 2. sezonuna hazırlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başrolü Deniz Çakır diziden neden ayrıldı? Deniz Çakır EDHO oyuncu kadrosundan neden çıkarıldı? Raci Şaşmaz yapımcılığında yayınlanan EDHO’nun yeni sezonunda Deniz Çakır yer almayacak! Peki Neden? Sizler için araştırdık…

ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da şok bir ayrılık yaşandı! Seyirciden tam not alan ilk sezonun ardından 2. sezon hazırlıklarına başlayan ve kısa süre sonra ikinci sezonuyla yine ATV ekranlarında başlayacak olan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Deniz Çakır ile yollar ayrıldı!

Bugün Milliyet Gazetesi’nde yer alan özel habere göre Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımıcısı Deniz Çakır’la devam etmek istemedi ve Deniz Çakır’la yollar ayrıldı! Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yapımcılığında Raci Şaşmaz yer alıyor. Raci Şaşmaz’ın son dönemde Deniz Çakır’ın sürekli alkollü ve özel hayatı ile olaylı şekilde gündeme gelmesinden rahatsız olduğu bu nedenle de Deniz Çakır’ı EDHO kadrosundan çıkardığı iddia ediliyor!

EDHO 2. SEZON ÇEKİMLERİNDE DENİZ ÇAKIR YOKTU!

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 2. sezon çekimleri başlamış ancak Deniz Çakır çekimlere katılmamıştı! İşin kokusu yeni çıktı! Deniz Çakır bundan sonra Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde olmayacak! Diziye Deniz Çakır yerine kimin geleceği ise henüz bilinmiyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı