Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deniz Çakır Çukur Dizisine Katılıyor!

Dizi Haberleri

11 Ağustos 2018 Cumartesi 23:37:05

Deniz Çakır Çukur Dizisine Katılıyor!

ATV ekranlarında Meryem karakteriyle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde göz dolduran ancak yönetmen Raci Şaşmaz’ın kararı doğrultusunda özel hayatıyla sürekli magazinde alkollü şekilde yer aldığı için diziden ayrılan Deniz Çakır, sitemli bir vedayla EDHO’ya veda etmişti! Deniz Çakır’ın Show TV’nin rekortmen dizisi Çukur dizisine katılacağı öğrenildi! 

Ünlü oyuncu Deniz Çakır, yeni sezonda Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da mı yer alacak? Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde uzun dönemdir Meryem karakteriyle izlediğimiz güzel oyuncu bildiğiniz üzere çalkantılı bir şekilde yönetmen Raci Şaşmaz’ın kararı doğrultusunda dizide ayrılmıştı! EDHO’ya sitemli bir veda mesajıyla nokta koyan Deniz Çakır yeni sezonda Show TV ekranlarının çok sevilen dizisi Çukur’da yer alacak!

Yönetmen Raci Şaşmaz’ın sürekli alkollü şekilde magazinde yer aldığı gerekçesiyle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz kadrosundan çıkardığı Deniz Çakır’ın gelecek sezonda Çukur dizisinde hangi rolü üstleneceği ise henüz netleşmedi! Yeni sezonda Show TV ekranlarında yine reytingleri alt-üst etmek isteyen Çukur dizisinin yeni oyuncusu Deniz Çakır oldu!

ÇUKUR 2. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK, DENİZ ÇAKIR HANGİ ROLDE?

Yeni sezonda Vartolu ile Yamaç Koçovalı ve abisi Cumali Koçovalı, Çukur’a intikam için dönüyor! Çukur yeni sezonun Eylül ayında Show TV ekranlarında başlaması beklenirken dizinin yeni oyuncusu Deniz Çakır’ın hangi rolde yer alacağı henüz öğrenilemedi. Deniz Çakır’ın Vartolu’nun ablası olarak diziye katılabileceği iddiaları var ancak doğrulanmış bir bilgi geldiğinde bu sayfada açıklayacağız.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı