ATV'nin sevilen Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman heyecanı mı yaşanıyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman heyecanı yaşandı! Murat Ünalmış diziye dönüyor mu?

Geçtiğimiz sene tüm başrol oyuncularının sıraylar diziden ayrıldığı Bir Zamanlar Çukurova'da sadece Hilal Altınbilek kalmıştı.

4 sezondur ekranlara gelen ve hala reytinglerde yer edinme başarısına ulaşan Bir Zamanlar Çukurova'da Demir Yaman sürprizi yaşandı. 

Önce dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin ardından sırayla dizinin Yılmaz'ı Uğur Güneş, dizinin Behice'si Esra Dermancıoğlu, dizinin Müjgan'ı Melike İpek Yalova, dizinin Ali Rahmet Fekeli'si Kerem Alışık diziden ayrılmıştı. Dizide başrol olarak sadece Hilal Altınbilek kalmış diziye yeni isimler İbrahim Çelikkol ve Furkan Palalı girmişti.

Dört sezondur ekrana gelen dizide Demir Yaman öldü mü ölmedi mi? Murat Ünalmış diziye geri dönecek mi dönmeyecek mi sorusunda yeni bir heyecan yaşandı.

Murat Ünalmış daha önce diziye geri dönmeeyceğini söylemiş ancak dizide Demir Yaman yaşıyor olarak gösterilmişti. Şimdi yeni bir heyecan daha yaşandı.

254438190_4680227498682733_7361314342181073279_n

HİLAL ALTINBİLEK Mİ KAVGA MI ETTİ?

Murat Ünalmış diziden ayrıldığı son bölüm Hilal Altınbilek ile karşılıklı takipleşmeyi bırakmış ve ikili birlikte yer aldığı tüm kareleri Instagram hesabından silmişti. Bu hareketler sonrası ikilinin kavga ettiğine dair iddialar kuvvetlenmişti.

Bir Zamanlar Çukurova dizisi setinde sürekli olarak kavga çıktığı Kerem Alışık ile önce Uğur Güneş'in ardından da Murat Ünalmış'ın tartışma yaşadığı öğrenilmişti. 

Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor Kanal 7'den yeni günlük dizisi! Gelin dizisi geliyor

Murat Ünalmış'ın sakallarını uzatmış hali hayranlarını heyecanlandırmış ve diziye geri dönecek olarak yorumlanmıştı. Şimdi bir süpriz daha yaşandı.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SETİNDE KAVGALAR DURMUYOR!

Murat Ünalmış Bir Zamanlar Çukurova dizisinin oyuncularıyla bir fotoğraf paylaştı. Murat Ünalmış dizinin Gülten'i Selin Genç ve dizinin Şermin'i Sibel Taşçıoğlu ile karesini paylaştı. Bu fotoğraf dizinin hayranları tarafından heyecanla karşılandı.

Diziye sonradan giren Nazan Kesal ve Hande Soral'ın da diziden ayrılma nedeni olarak setteki huzursuz ortam olduğu iddia edilmişti.