Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener’in bikinili pozu tartışılmaya devam ediyor

Magazin

21 Ağustos 2017 Pazartesi 13:54:59

Demet Şener’in bikinili pozu tartışılmaya devam ediyor

İbrahim Kutluay ile boşanma sürecinde olan eski manken Demet Şener’in sosyal medyadan paylaştığı fotoğrafı tartışılmaya devam ediyor.

Demet Şener'in bikinili pozu tartışılmaya devam ediyor

Evinin verandasında verdiği bikinili pozu sosyal medya hesabından paylaşması sonrası tartışılan fotoğraf’a bir olumsuz yorum daha geldi.

İlk olarak bir haber platformunda, en son 15 önce bikilini poz vermişti denmesi üzerine açıklama yapan Demet Şener, bir kaç yıl öncesine ait bir gazetenin manşetinde ki fotoğrafı paylaşmış, ne 15 yılı, abartmayın! demişti.

Şimdi de verdiği poza, 1975 yılında düzenlenen güzellik yarışması’nda Türkiye 2’incisi olan Manolya Onur’dan bir eleştiri geldi. Manolya Onur eleştirisinde, “40 yaşında, 2 koca çocuğu var, mesleğini bırakmış, gündemde boşanma olayları konuşuluyor. Ve neredeyse donsuz bir Demet Şener. Üstelik evinde bir koltukta. Yok mu bunun akıl verecek arkadaşı? Özgürlükten bahsedenler örf, adet, aile kavramlarını yitirmiş.” dedi.

Daha öncekilere olduğu gibi bu eleştiriye de kayıtsız kalmayan Şener, sosyal medya hesabından isim vermeden o eleştiriyi yanıtladı.

Demet Şener, “modellik yapmış biri olarak verdiği pozun normal olduğunu belirten Şener, eleştirilere “Offf, evimde havuz başındayım. Anneler bikini giyemez mi? Canım istedi, verdim. Bikini giyince kötü kadın mı olunuyor?” diyerek eleştiriyi cevapladı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı