Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener’den dudak uçuklatan tazminat isteği

Magazin

27 Ocak 2017 Cuma 11:30:08

Son Güncelleme: 27/01/2017 11:47:15

Demet Şener’den dudak uçuklatan tazminat isteği

Demet Şener, 14 Ekim 2016 tarihinde İstanbul Aile Mahkemesine başvurmuş ancak taraflar arasında anlaşma sağlanamadığından, çift bugün hakim karşısına çıkıyor.

Demet Şener'den dudak uçuklatan tazminat isteği

11 yıl boyunca evli kaldığı, 2 çocuk sahibi olduğu eşinden ihanet iddiasında bulunarak boşanma kararı alan Demet Şener ve eşi İbrahim Kutluay’ın davası bugün görüldü.

Bugün hakim karşısına olacak taraflar, aylar öncesinde bu kararı almış ancak boşanma şartları arasında aralarında anlaşamamıştı.

Tarafların anlaşamaması durumunda, talepler hakim tarafından dinlenecek ve kararı Aile mahkemesi verecek.

Demet Şener, mahkeme’de İbrahim Kutluay’dan 10 milyon TL tazminat ve 2 çocuğunun velayetini isteyecek.

Daha önce bir program’a telefonla bağlantı kurarak, boşanma süreçleri hakkında konuşan Şener, “Ben aile mahremiyeti açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim, çekişmeli bir sürece girmemek. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü bir tazminat kazanırsınız.” açıklamalarında bulunmuştu.

Bugün görülen davaya, Kutluay ve Şener katılmazken, taraflar avukatları tarafından temsil edildi. Yaklaşık 2 saat süren ve gizli yapılan celsede avukatlar delil ve tanıklarını mahkemeye sundular. Dava ileri bir tarihe ertelendi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı