Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener: Zina davası açtık!

Magazin

12 Nisan 2017 Çarşamba 13:05:32

Son Güncelleme: 12/04/2017 13:08:46

Demet Şener: Zina davası açtık!

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ile boşanma sürecinde olan Demet Şener, devam eden boşanma süreçleri ile ilgili olarak keskin açıklamalarda bulundu.

Demet Şener: Zina davası açtık!

İbrahim Kutluay ile 2 celsedir devam eden ve herhangi bir sonuca bağlanamayan boşanma davasının taraflarından Demet Şener, katıldığı bir açılışta görüntülendi.

Nişantaşı’nda gerçekleşen açılışa katılan Şener, boşanma süreçleri ile ilgili konuşarak, açıklamalarda bulundu.

“Ortada zina var, elimde doküman ve belgeler var” diyen Demet “Şener, Şuan zina davası ve icra davası görülüyor” ifadelerini kullandı.

Açıklamalarına devam eden Şener, şöyle konuştu:

“İcra davası açıldı, öyle bir dava var, biz olmayan bir şeyi söylemeyiz, bir davada bitecek değil, mal paylaşımı davası açmadık, zinadan dolayı bir dava açtık, zinadan dolayı tazminat davası açtık, mal paylaşım davası açmadık. Belki de açmayacağız, o belli olmaz, delillerimizi de sunduk” dedi.

Boşanma sürecinde olduğu eşi İbrahim Kutluay ile İstanbul Bebek park’da karşılaşmaları ile ilgili çıkan haberler hatırlatılınca da, “Bu insan evimden çocuklarımızı alıp getiriyor, biz sadece Bebek parkında mı karşılaşacağı? Ortak çocuklarımız var, elbet ömür boyu karşılaşacağız, evimin kapısında görüyorum ben, çocukları alıp geri getiriyor” cevabını verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı