Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Şener, Kutluay soyadını neden silmediğini açıkladı

Magazin

22 Mart 2017 Çarşamba 13:24:47

Demet Şener, Kutluay soyadını neden silmediğini açıkladı

Demet Şener ile İbrahim Kutluay arasında anlaşma sağlanamaması nedeni ile ileri bir tarihe ertelenmişti. 24 Mart’ta görülecek davada hakimin tarafları boşaması beklenirken, Demet Şener’in hala Kutluay soyadını kullanıyor olması soru işareti uyandırmıştı.

Demet Şener, Kutluay soyadını neden silmediğini açıkladı

Barışacaklar mı iddiaları ortalarda dolanırken, hatta İbrahim Kutluay’ın kendisi ile barışmak istediği iddiaları hakkında da geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmıştı.

Bu açıklamasında “vallahi boşanmak istiyorum” diyerek kararlılığını yansıtan Şener, geçtiğimiz akşam bir davette görüntülendi.

Magazin muhabirleri ile sohbet eden Kutluay, muhabirler tarafından kendisine yöneltilen soruları da yanıtlamayı ihmal etmedi.

“Magazin haberleri sizi yıpratıyor mu?” sorusuna, “Magazin haberleri beni yıpratmıyor. 21 yıldır çok alıştım bu haberlere. Benim yaptığım bir şey yok… Bu süreç üzüyor tabi kimse boşanmak için evlenmiyor. Maalesef yaşanan olaylar bu duruma getirdi. Ama bunun sorumlusu ben değilim” cevabını verdi.

AVUKATIM SÖYLEDİ

Sosyal medya da hala Kutluay soyadının durması ile ilgili yöneltilen soruya da, ““Boşanmadan soyadımı değiştirmemem gerektiğini söyledi avukatlarım. Pasaportumdan tutun ehliyetime kadar soyadım Kutluay resmi olarak… Fakat Şener soyadını büyük bir mutlulukla taşıyacağım yakında…” şeklinde yanıt verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı