Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’ın kırmızı elbisesi sosyal medyayı salladı!

Magazin

17 Aralık 2017 Pazar 16:06:37

Son Güncelleme: 17/12/2017 14:13:15

Demet Akalın’ın kırmızı elbisesi sosyal medyayı salladı!

Demet Akalın, uzun süre sonra beğeni ve yorum patlaması yaşadığını açıkladı.

Demet Akalın

Rüküş giyim tarzı dolayısı ile sık sık sosyal medyada eleştiri konusu olan Demet Akalın, bugün Instagram hesabından yayınladığı kırmızı elbiseli fotoğrafı ile birlikte hayranlarının beğenisini kazandı. Türkiye’nin en fazla sevilen sanatçılarından birisi olmasının yanında son günlerde yaptığı ”akülü sandalye” yardımı da hayranlarının sevgisini tekrar tekrar kazanan Akalın, aldığı milyon dolarlık villa ile de gündeme gelmişti.

Kerimcan Durmaz ile yakın arkadaşlık ilişkileri içerisinde olduğu gözlemlenen ünlü şarkıcının giyim tarzında ise bugüne kadar onlarca defa değişim yapmasına rağmen bir türlü tarzını beğendiremediği ve kıyafetleri ile ilgi göremediği kanıtlanmış bir gerçek olarak gündeme oturmuştu.

Beğeni ve Yorum Patlaması

Kırmızı elbiseli fotoğrafını paylaşmasının ardından kendi beğeni ve yorum rekorunu kırarak büyük bir patlama yaşadığını açıklayan Demet Akalın, elbise için de kendisine yardımcı olan ”müjom” dediği kişiye ”Hikayeler” özelliği altından teşekkür etmeyi unutmadı. Ünlü şarkıcının özellikle bir süre önce eşinden boşanacak olduğu iddia edilmiş, evine haciz geldiği gibi iddialar ile çok stresli zamanlar yaşadığı göze çarpmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı