Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’ın gönlüde zengin

Magazin

31 Mart 2017 Cuma 11:48:45

Demet Akalın’ın gönlüde zengin

Ünlü pop müziği şarkıcısı Demet Akalın, her yere yetişmeye devam ediyor. Yoğun çalışması temposunda, dostlarını da ihmal etmeyen Demet Akalın, geçtiğimiz akşam 2 farklı yerde iki farklı doğum gününe katıldı.

Demet Akalın'ın gönlüde zengin

Dostlarını ihmal etmemesi ile tanınan, doğuran, hastalanan, bir şeyleri kutlanan arkadaşlarının yanında olan Akalın, geçtiğimiz akşam Caner Erkin’in doğum günü için kapattığı bir mekan yanı sıra, Ozan Çolakoğlu’nun doğum gününde de yer aldı.

Eşi Okan Kurt ile birlikte Caner Erkin-Şükran Ovalı’nın düzenlediği doğum günü kutlaması yanı sıra, Ozan Çolakoğlu-Gülşen çiftinin düzenlediği doğum günü partisinde de yer aldı.

Çolakoğlu’nun doğum gününden Ajda Pekkan’ın da yer aldığı karelerin fotoğrafını paylaşan Gülşen, elbisesinin altına giydiği topuklu terliği ile de dikkat çekti.

Giydiği terliğin fiyatının 3 bin 600 TL değerinde olduğu öğrenildi. Mekan çıkışında basın mensupları tarafından da büyük ilgi gören Akalın’ın çevresini bir anda çiçekçiler kuşattı.

Çiçekçilere 100 dolar (360 TL) ve 150 Türk Lirası veren Demet Akalın, 500 TL’den daha fazla bahşiş dağıtarak da gönlünün de zengin olduğunu gösterdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı