Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’dan Şeyma Subaşı’ya sert çıkış!

Magazin

7 Ocak 2017 Cumartesi 00:28:44

Son Güncelleme: 07/01/2017 00:30:16

Demet Akalın’dan Şeyma Subaşı’ya sert çıkış!

Sosyal medya’da pek çok anını paylaşmayı sevdiği bilinen, Acun Ilıcalı’nın sevgilisi Şeyma Subaşı’nın son paylaştığımı Demet Akalın’ı kızdırdı.

demet akalından şeyma subaşıya fotoğraf tepkisi

İzmir’de gerçekleştirilen terör saldırısı sonrası tüm Türkiye yas’a boğulmuşken, sosyetik güzel Şeyma Subaşı’nın sosyal medyada fotoğraf paylaşmaya devam etmesi, güzel şarkısı Demet Akalın’ı çileden çıkarttı.

Görevini yerine getirmek ve vatandaşı korumak adına, hayatını hiçe sayan ve bunun sonucunda şehit olan polis memuru ve tabi ki terör saldırısının kınandığı bir gündemde Şeyma Subaşı’nın hala fotoğraf paylaşıyor olmasına ilk tepki sert oldu.

Şehit polis Fethi Seker için yas tutulan ve hatta ailesine yardım için CHANGE.ORG üzerinde kampanya başlatıldığı, böyle üzücü bir süreçte kendi fotoğrafını paylaşması, bu tip terör saldırıları konusunda oldukça hassas olan Demet Akalın’ın, Subaşı’nın paylaştığı fotoğrafın altında onu eleştirmesine neden oldu.

Demet Akalın’ın “Yaa Şeyma, Allah aşkına hiç takip ettiğin insan da mı yok yaa!!!” eleştirisi sonrasında, paylaşıma tepki gösteren sosyal medya kullanıcıları da fotoğraf altından yorum yaptılar.

Bu yorumlar sonrası Subaşı, son paylaştığı fotoğrafı yorumlara kapattı. İşte o fotoğraf:

📷

Seyma Subasi (@seymasubasi) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı