Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’dan Bol Frikikli Sahne Şovu “Boşuna Çekme.”

Magazin

6 Temmuz 2018 Cuma 19:00:02

Demet Akalın’dan Bol Frikikli Sahne Şovu “Boşuna Çekme.”

Demet Akalın bol frikikli konser verdi, kameramanlar fotoğraf yarışına girdi. Bodrum’da bir mekanda sahne alan güzel şarkıcı elbisesiyle göz kamaştırırken kendisini çekenlere de “Boşuna uğraşmayın, altımda mayo var hem de Gucci, frikik göremezsiniz.” dedi. İşte Demet Akalın’ın göz kamaştıran sahne performansı…

Demet Akalın, Bodrum Yalıkavak’ta bir mekanda sahne aldı, izleyenleri coşturdu. Hem göze hem kulağa hitap eden ünlü Popçu Demet Akalın sahne için giydiği elbiseyle göz kamaştırdı. Güzel popçunun elbisesini görenler adeta gözlerine inanamadı! Demet Akalın’ın elbisesi gözleri şaşı ederken fotoğrafını çekmek için uğraşanlara Demet Akalın takılmadan edemedi. Demet Akalın fotoğraf çekmek isteyenlere “Röntgenci arkadaşım boşuna aşağıyı çekmeye çalışma, altımda mayo var hemde Gucci.” dedi. İzleyenleri güldüren bu sözlerin ardından sahne performansını tüm hızıyla sürdürdü.

Demet Akalın frikik için önlem alsa da frikik vermeden edemedi. Giydiği mini elbisesi rüzgarın ve yaptığı dansların etkisiyle sürekli açılan güzel popçuyu mayosu kurtardı. Giydiği beyaz mayosuyla sahnede rahat tavırlar takınan Demet Akalın hem sesi hem de güzelliğiyle göz kamaştırdı.

Yeniden hamile olduğuyla ilgili spekülasyonlar da çıkan Demet Akalın vücuduyla göz doldurdu. Sahnede cesur bir elbise tercih eden Demet Akalın, izleyenlerine unutulmayacak bir gün yaşattı. Sahnede rüzgar gibi esen Demet Akalın, konserlerin süreceği bilgisini de verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı