Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın’a izdivaç programı sunuculuğu teklif edildi

Magazin

27 Ocak 2017 Cuma 13:08:41

Demet Akalın’a izdivaç programı sunuculuğu teklif edildi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’a, dudak uçuklatan bir ücret ile izdivaç programı sunuculuğu teklif edildi. Bu iddia ile ilgili bir programa telefon ile bağlanan Demet Akalın’da bu iddiayı doğruladı.

Demet Akalın'a izdivaç programı sunuculuğu teklif edildi

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportaj’da ‘pırlanta çağımı’ yaşıyorum derken, çok haklıymış! Bu aralar Demet Akalın’a teklif üstüne teklif geliyor.

Son olarak geçtiğimiz günlerde yayına başlayan Çetmen Mobilya reklamında oynayan Demet Akalın’ın, bu reklam’dan 650 bin TL aldığı iddia edilmiş, kendisine bu sorunun sorulması üzerine de “iyi para aldık, Allah bereket versin” demişti.

Şimdi de ünlü şarkıcıya bir kanal da izdivaç programı sunuculuğu için teklif edildi. Yıllık 12 milyon TL edilen Akalın, henüz bir karar vermeyen Akalın, şuanda karar aşamasında olduğunu belirtti.

Renkli Sayfalar’a telefon bağlantısı ile katılan Akalın, izdivaç programı teklifi aldığını doğrularken, teklifin çok cazip olduğunu söyledi. Sözlerine devam eden Demet Akalın, eğer “Seda ablalar, Esralar gerçekten bu paraları kazanıyorsa ben işi gücü bırakır bu işi yaparım” demesi ise teklife sıcak baktığını düşündürdü.

Müge Dağıstanlı’nın, “Bir kişiye aylık 1 milyon lira teklif edildi, o zaman senin rakamın bundan daha yüksek” demesi üzerine, Demet Akalın’da rakam belirtmeyerek, “O ayarda” cevabı verdi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı