Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın ve Okan Kurt tekrar sahnede

Magazin

27 Ağustos 2017 Pazar 12:37:40

Demet Akalın ve Okan Kurt tekrar sahnede

Pop müziğinin sevilen isimlerinden Demet Akalın ile, 32 milyonluk haciz gelen eşi Okan Kurt arasında soğuk rüzgarlar estiği, ayrıldı ayrılacak iddiaları sürerken, ünlü çift düşman çatlattı.

Demet Akalın ve Okan Kurt tekrar sahnede

Evlerine gelen haciz şoku sonrası Akalın’ın, plajda Okan Kurt olmadan sonra sahne alması, whatsapp’da ki Okan Kurt ve kızı olan fotoğrafı kaldırıp, Kurt’un yer almadığı bir fotoğraf koyması, haciz nedeni ile çiftin aralarının açıldığı iddialarını kuvvetlendirmişti.

Bu donelere rağmen, Demet Akalın eşi ile el ele tutuştuğu bir fotoğrafı paylaşarak, ‘ellerimiz ilk günkü gibi bir’ diyerek gerekli mesajı verip, bir sorun olmadığını gösterdi.

Bir süredir yan yana görünmeyen ünlü çift, yaz boyunca Akalın’ın sahne aldığı La Plaj’da tekrar sahneye çıktılar. Okan Kurt Dj kabinine geçti, Demet Akalın tatilcileri müziğe doyurdu.

Sahne’de bu iddialar ile ilgili tekrar açıklama yapma gereği duyan Demet Akalın, “Ben bir kere patladım rahatladım. Sen de konuş rahatla” dedi ve Okan Kurt konuşmaya başladı.

Okan Kurt boşanacakları yönünde ki haberler için, “Böyle bir şey ne benim aklımdan geçti, ne de eşimin. Bazen aslında böyle olaylar iyi oluyor çünkü çevremizde uçan bütün sivrisinekleri analiz etmiş olduk.” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı