Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor mu? Demet Açıkladı!

Magazin

7 Ağustos 2018 Salı 16:35:37

Son Güncelleme: 07/08/2018 16:39:57

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor mu? Demet Açıkladı!

Demet akalın boşanıyor mu? Demet Akalın ve Okan Kurt arasında neler oluyor. Demet akalın, Eşi Okan Kurt’tan boşanacağı iddialarına sessiz kalamadı. Demet Akalın soyadını değiştirdi ve resimleri silmeye başladı sorularına noktaya koydu. Çift zor süreçten geçtiklerini dile getirerek açıklamalarda bulundu.

Demet Akalın ve Okan Kurt Boşanıyor mu? Demet Akalın TEVE2 ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programında açıklamalarda bulundu. Demet akalın hem kırgın olduğunu hem çok zor durumda geçtiğini dile getirerek bu zor durumda neler yaşadığını anlattı.

Eşi Okan Kurtla çekilmiş fotoğraflarını sosyal medyada kaldırdığı ve Demet akalın Kurt olan soyadını Demet Akalın olarak değiştirdiği iddialarına açıklamalarda bulundu. Demet akalın yaptığı açıklamalar sonrası hayranları da bu sefer boşanıyorlar yorumlarını yaptı. Demet Akalın’dan o açıklamalar!

Demet Akalın Zor Dönemden Geçiyoruz!

Evliliğinde sorun mu var sorusuna Akalın, “Tabi zor bir süreçten geçiyoruz, halen geçiyoruz ama öyle bir şey yok. Nasıl diyim sizi, o kadar kötü bir durum yok tabi sıkıntılı bir dönem. Sıkıntılı bir dönem olunca ben hırsımı dışardan çıkartıyorum. İnsanlar düşünmekte haklılar ama ben soyadımı İnstagram’da hiç bir zaman değiştirmedi. Ama çok yakın arkadaşlarımın yorumları beni üzmeyi başardı. Ağlamadım Ağlamadım ama artık ağlıyorum” yorumlarını yaptı.

Okan Kurt ve Demet Akalın çiftinin hayranları boşanmasını istemese de durum oraya doğru gidiyor yorumları yapıldı.

Demet Akalın Boşanıyor mu? Kendisi Açıkladı!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı