Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın ve Işın Karaca barıştı

Magazin

19 Aralık 2017 Salı 19:50:00

Demet Akalın ve Işın Karaca barıştı

Demet Akalın ve Işın Karaca küslüğünde sona gelindi.

Demet Akalın ve Işın Karaca son 1 yıldır birbirlerine küs iki ünlü olarak anılıyor ve sürekli olarak birbirlerinden uzak duruyorlardı. Ancak bu sıralar iki ünlü arasında yaşanan yeni dönem barışma sinyallerinin olumlu yönde olduğu şeklinde yorumlandı. Işın Karaca’nın düğününe nikah şahidi olmasına rağmen davete ve önemli bir rol ayrılmasına rağmen gitmeyerek küslüğü başlatan Akalın, Instagram hesabı üzerinden Işın Karaca’nın yeni albümünü paylaşarak her daim onun iyiliğini istediğini belirtti.

Işın: Artık Birbirimizi Yemesek Diyorum

Demet Akalın ve Işın Karaca arasında yaşanan küslüğe son nokta Işın Karaca’nın ”artık birbirimizi yemesek diyorum” demesi ile sona erdi. İkilinin daha sonra telefonda konuşup konuşmadığı konusunda herhangi bir bilgi olmasa da küslüğün sona ermesi ile birlikte çok yakın eski hallerine dönebilecek oldukları tahmin ediliyor.

Zira Demet Akalın, başta Hande Yener olmak üzere bazı ünlüler ile küslük durumunu korurken, bir yandan da rakiplerine karşı kendisini her alanda savunmak zorunda kalıyor. Başarılı şarkıcının yeni dönemde üzerinde haciz ve benzeri iddialar dolayısı ile kara bulutlar dolaşmış şarkıcı o esnada Berkay’ın kendisine çok yardımının olduğunu açıklamıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı