Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın terör ihbarı sonrası evine döndü

Magazin

6 Ocak 2017 Cuma 23:31:54

Demet Akalın terör ihbarı sonrası evine döndü

Eşi ve kızı ile birlikte Etiler’de ki bir mekanda yemek yiyen güzel şarkıcı Demet Akalın sosyal medya da yayılan haberi görünce bulunduğu mekandan ayrıldı.

Demet Akalın terör ihbarı sonrası evine döndü

Demet Akalın ve ailesi, bulunduğu yerin yakınlarında bir avm’de terör saldırısı olacağı ile ilgili sosyal medya’da yayılan haberler sonrasında hızla mekanı terk etti.

2016’nın son ayları ve 2017’nin ilk haftasında yaşanan terör saldırıları nedeni ile herkes kadar ünlü şarkıcı Demet Akalın’da diken üstünde!

Son olarak, İzmir’de adliye yakınlarında gerçekleştirilen ve bir polis memuru ile adliye çalışanının şehit olması sonrası Türkiye’de terör alarmı en üst seviyeye çekildi. Halk, kalabalık yerlerden uzak durmaya gayret gösterirken, sosyal medya’da da devamlı duyumlara dayalı olarak ihbarlar yapılıyor.

Yemek yedikleri mekanda iken, yakınlarında bulunan Zincirlikuyu AVM’sinde panik yaşandığı ve AVM’nin boşaltıldığı bilgisinin sosyal medya’da yayılması üzerine tedirgin olan Akalın, eşi ve çocuğu ile birlikte hızlıca mekandan ayrılarak evlerinin yolunu tuttu.

Objektife yansıyan karede, kızları Hira’nın, Akalın’ın eşi Okan Kurt’un kucağında uyuduğu ve mekan’dan çıkışta eve dönüşlerinde aracı da güzel sanatçının sürdüğü görünüyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı