Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın Okan Kurt Çiftinden İddialara Konserli Cevap

Magazin

10 Ağustos 2018 Cuma 10:53:43

Demet Akalın Okan Kurt Çiftinden İddialara Konserli Cevap

Son günlerde Okan Kurt’un hacizlerle karşı karşıya gelmesinin ardından zor günler geçiren Demet Akalın Okan Kurt çiftinin ayrılacağı iddia edilmişti! Demet Akalın, Okan Kurt’tan ayrılacağı iddialarına cevap vermiş ve böyle bir şeyin söz konusu olmadığını açıklamıştı! Çift, konserde birlikte sahnedeydi! Bu hareket, iddialara cevap olarak algılandı.

Evlilikleri zor bir dönemden geçen Demet Akalın, Okan Kurt’la sahneye çıktı! Geçtiğimiz günlerde bir televizyon programına telefonla katılan Demet Akalın, eşi Okan Kurt’la evliliklerindeki krizi atlattıklarını ve boşanma gibi bir şeyin söz konusu olmadığını açıklamıştı! Evli çift geçtiğimiz gün Gümbet’te bir mekanda sahneye çıktı! DJ kabininde Okan Kurt yer alırken Demet Akalın şarkılarıyla izleyenlerini coşturdu. Çok mutlu ve enerjik görünen çift magazinde çıkan haberlere adeta cevap verdi!

Bodrum Gümbet’te sahne alan Demet Akalın ve Okan Kurt çifti dosta düşmana adeta mesaj verdi! İkili Bodrumlulara mükemmel anlar yaşatırken çiftin en özel konuğu bakıcısı ile birlikte konser alanının arka tarafında yer alan Hira Bebek oldu! Demet Akalın’ın kızı Hira Bebek’te konseri izleyenler arasındaydı!

DEMET AKALIN İLE OKAN KURT AYRILACAK MI?

Okan Kurt’un işlerinin kötü gitmesinden dolayı zor günler atlatan çiftin şu an için ayrılmak gibi bir problemleri yok! Demet Akalın Teve2’deki 2. Sayfa programında yaptığı açıklamalarda krizi atlattıklarını ve boşanmayacağını açıklamıştı! İlerleyen günlerde Demet Akalın ve Okan Kurt çiftini etkinliklerde daha fazla görebiliriz.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı