Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın, o iddialara son noktayı koydu!

Magazin

17 Ağustos 2017 Perşembe 11:24:41

Demet Akalın, o iddialara son noktayı koydu!

Demet Akalın ve Okan Kurt çiftinin Beykoz’daki evine gelen haciz sonrası ünlü çift arasında soğuk rüzgarlar estiği iddiaları sık sık gündeme getiriliyor.

Demet Akalın, o iddialara son noktayı koydu!

Ünlü çiftin evine gelen haciz sonrasında, çiftin ayrılık noktasına geldiği iddia edilmiş, eşi Okan Kurt, “boşanma söz konusu değil, ticari borç yüzünden insan eşinden boşanır mı” dedi, Demet Akalın ise ‘birlikteyiz” açıklamasında bulunmuştu.

Bu açıklama üzerine, Akalın’ın plajda verdiği konserde eşi Okan Kurt’un hep yanında olmasına karşın, bu iddialar sonrası dj kabininde yer almayıp, eşine yalnız bırakması idiaları tekrar gündeme getirdi.

Söz konusu gelişmenin üzerine, Demet Akalın’ın eşi ve çocuğu ile birlikte yer aldığı whatsapp fotoğrafını değiştirmesi de iddiaların alevlenmesine neden oldu.

Ardı ardına yapılan ayrılık haberleri sonrasında ünlü şarkıcı Demet Akalın, iddiaları yalanlayan bir paylaşımda bulunarak, iddialara son noktayı koydu.

Sosyal medyadan eşi Okan Kurt ile el ele olduğu biri fotoğrafı paylaşan Akalın, “İlk günümüz elele… Değişen, geçen seneler eller de inancım da ilk günkü gibi…#okankurt” notunu düştü.

İlk günümüz elele … değişen geçen seneler ellerde inancımda ilk günki gibi💞#okankurt

DEMET AKALIN (@demetakalin)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı