Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Demet Akalın kendisini kızdıran takipçisine bela okudu

Magazin

6 Eylül 2017 Çarşamba 12:55:00

Demet Akalın kendisini kızdıran takipçisine bela okudu

Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın stresli günler yaşamasına neden olan haciz sorunu ortadan kalksa da, bazı sosyal medya kullanıcıları o haberleri Demet Akalın’a laf atmak için kullanmaktan çekinmiyor.

Demet Akalın kendisini kızdıran takipçisine bela okudu

Hatırlanacağı üzere 32 milyon liralık haciz ile karşı karşıya kalan Akalın ve Kurt çifti, bu borcun sahte evrak ile hazırlandığını belirtip, haciz işlemini durdurtmuş, söz konusu kişi hakkında da şikayetçi olmuştu.

O günleri arkasında bırakan Demet Akalın, yoğun bir şekilde yaz konserlerine devam ederek, yaz boyunca müzikseverleri mest etti. Bodrum’da vereceği konseri sosyal medya hesabından duyuran Akalın, duyurusuna da ‘Bugün sezonu kapatıyorum’ notunu düştü.

Akalın’ın bu paylaşımı üzerine bir takipçisi de, haciz haberlerine atıfta bulunurcasına, “Eee gırtlağa kadar borç. Koca batık tabii. Çalış çalış” dedi. Bu yorum ünlü şarkıcıyı çileden çıkardı. O kadar ki ‘Allah bin belanı versin’ demesine bile neden oldu.

Ünlü şarkıcı o takipçisine, “hahah sana küfür ederdim de onu bekliosun Allaha şükür sahtekarlar sahte evraklarla anca üç saniye televizyona çıkıp meşhur olmak ister işte! Seyret bakalım bizi dolandırmak isteyen kaç yıl yicek? Daha önceden de dolandırdığı 16 şikayetçi de dahil. haybeye sevindin yani!! Allah senin gibilerden korusun hepimizi, ayyy Allah senin binbir belanı versin inşallah tez zamanda” dedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı