Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deliormanlı Heyecan Dolu Bir Aşk Hikayesi

Film Haberleri

14 Şubat 2018 Çarşamba 06:57:59

Son Güncelleme: 14/02/2018 02:26:51

Deliormanlı Heyecan Dolu Bir Aşk Hikayesi

Deliormanlı Heyecan Dolu Bir Aşk Hikayesi

Yönetmenliğini Murat Şeker’in filmin başrollerini Sarp Levendoğlu ile Birce Akalay paylaşıyor. Filmde elinde Mike Tyson galibiyeti de bulunduran ünlü boksör Danny Williams’ı da antrenman sahnelerinde görmek mümkün.

Filmde eski bir boksör olan Deliormanlı’nın hayatı anlatılmaktadır. Deliormanlı eşini kaybettikten sonra ringlere veda eder ve sakin bir yaşam sürmektedir. Eşinin ölümünden boks bahisleri oynatan Tahsin Kara’yı sorumlu tutmaktadır.

Deliormanlı, Hülya ile tanışana kadar sadece annesini doktor kontrolüne götürmek için dışarı çıkan yalnız bir adamdır. Hülya ünlü bir spikerdir. Canlı yayında yapmış olduğu bir gaf sonucu işinden uzaklaştırılan Hülya, özel röportaj işi ile meşguldür ve Deliormanlı ile bir röportaj yapmak için izini sürer. Röportaj fikrine sıcak bakmayan Deliormanlı, Hülya’yı annesinin evinde bulur. Deliormanlı, annesinin tedavi masraflarını karşılamak için istemese de ringlere geri dönmeye karar verir. Bu süreçte Hülya ile daha da yakınlaşan Deliormanlı arasında aşk başlar. Bu arada Tahsin Kara, Deliormanlı’nın tekrar maçlara döneceği haberini alır. Deliormanlı karısının ölümü arkasındaki sır perdesini kaldırmak için var gücüyle çabalar.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı