Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deli Gönül dizisi reytinglere yenik düştü, final yapıyor

Dizi Haberleri

1 Eylül 2017 Cuma 02:27:46

Deli Gönül dizisi reytinglere yenik düştü, final yapıyor

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk haftalarda zirvede yer alan ancak bu başarısını sürdüremeyen Deli Gönül, son haftalarda yaşadığı reyting kayıpları sonrasında final yapma kararı aldı.

Deli Gönül dizisi reytinglere yenik düştü, final yapıyor

İlk haftalarında reytinglerde zirvede yer alan ancak diziye gösterilen ilginin devam etmemesi, Fox Tv’nin dizinin fişini çekmesine neden oldu. Murat Ünalmış ve Tuvana Türkay’ın başrollerinde yer aldığı Deli Gönül bir bölüm daha yayınlanarak, ekranlara veda edecek.

Yeni sezona iyi bir giriş yapmaya hazırlanan Fox Tv, ilgi görmeyen dizileri ve programları yayından kaldırmaya devam ediyor. Reytinglerde üst sıralarda yer alsa da, reyting’in az olması ve son haftalarda farklı kanallarda yayınlanan yerli ve/veya yabancı sinemaların bile daha fazla izlenmesi Fox’u bu kararı almaya itti.

Pazartesi günleri ekrana gelen Deli Gönül, 4 Eylül’de yayınlanacak olan bölümü ile final yaparak, reytinglere yenik düşüp, tarihin tozlu sayfalarına adını yazdıran diziler arasına katılacak.

Deli Gönül gibi Pazartesi günleri Kanal D ekranlarında yayınlanan İki Yalancı dizisi de final kararı almıştı. O da son bir bölüm daha yayınlanarak ekranlara veda ediyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı