Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deli Gönül 7.Bölüm Fragmanı Son Bölümün Ardından Yayınlandı mı?

Dizi Haberleri

7 Ağustos 2017 Pazartesi 23:57:59

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:04:06

Deli Gönül 7.Bölüm Fragmanı Son Bölümün Ardından Yayınlandı mı?

Fox Tv’nin Pazartesi günü ekranlara gelen dizisi Deli Gönül 6.Bölümü ile yayınlandı. Şükran ile ilgili yolunda gitmeyen şeyler vardır, ve yine fenalaşıp ambulans ile hastaneye kaldırılır. Dizinin sonunda yayınlanan Deli Gönül 7.Bölüm Fragmanı da heyecan yarattı.

Deli Gönül 7.Bölüm Fragmanı Şükran yine hastaneye kaldırılır

Deli Gönül’de küçük Şükran rahatsızlanmaya devam etmektedir. Kadir, Fatmanur, Türkan ve Ahmet hattında ise önemli gelişmeler yaşanır.

Gözü Mehmet Kadir’den başkasını görmeyen Türkan isyan bayrağını açar. Fatmanur gelmeseydi Kadir ile bir şansı olduğuna inanan Türkan, duygularını ortaya mı dökecek?

DELİ GÖNÜL SON BÖLÜM İZLE

Deli Gönül’de geçtiğimiz hafta neler yaşandı?

Ahmet’in zamansız gelişi ile Fatmanur’un yapmak istediği hesaplaşma yarım kalır. Fakat Fatmanur bu konuşmayı yapmaya kararlıdır ve başına geleceklerden habersiz, tehlikeli bir hamle yapıp Kadir’in sorusu ile birlikte verdiği kararları sorgulamaya başlar. Kadir sevdiği kadının hem ona bu kadar yakın hem de bu kadar uzak olmasından rahatsız, okuldan ayrılmak için Türkan’a yaptığı ricayı yenileyecer. Fakat Türkan’ın onu göndermeye hiç niyeti yoktur. Şükran’ın annesinin olmaması durumunun okulda yarattığı gerginlik, Kadir’i bir takım kararlar almak mecburiyetinde bırakır. Kadir, kızına yardım ederken kendini zor durumda bırakacak bir anlaşmaya evet der. Türkan, Kadir’e yardım ediyor gibi görünen; ancak Kadir’in zor durumda kalmasına neden olacak çok tehlikeli bir sürpriz hazırlar. Ailenin Fatmanur ve Ahmet’e yaptığı sürpriz, Şenay için bir kırılma noktası olur. Nihat’ı bekleyen tehlikeli kararlar bu kırılma noktasından çok da uzak değil.
Şule’nin Selim ile olan arkadaşlığı, Venüs’ü olduğu kadar Şafak’ın da dikkatini çeker. Selim’in gelişi ile aralarının bozulduğunu düşünen Şafak’a Şule’nin yapacağı konuşma adeta şok etkisi yaratır.

DELİ GÖNÜL 7.YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Deli Gönül Genel Konusu

İki âşık birbirine hem çok yakın hem çok uzak… Şimdi gerçekler, onlara bir adım kadar yakın… Bir yanda evladını kaybetmek istemeyen fedakar bir baba, Mehmet Kadir, diğer yanda babasının ona kurduğu dünyada esir Fatmanur… Bir patlama ile savrulan hayatlar, yeni bir hayatın inşasıyla yeniden can bulacak…Mehmet Kadir ve Fatmanur’un yaşadığı umutsuzluklar, genç yaşlarında savrulan öğrencilere örnek olacak…Onlar öğrencilerin hayatına dokundukça, umut köklerinden yeniden yeşerecek…

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı