Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2017 Salı 00:43:53

Son Güncelleme: 04/07/2018 22:04:41

Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Deli Gönül 5.bölümü ile ekranlara gelirken, yeni bölümün fragmanı da beklenmeye başlamıştı. 7 Ağustos Pazartesi günü devam edecek olan yeni bölüme ait Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı büyük ilgi gördü.

Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı Türkan'dan Tehlikeli Sürpriz

Deli Gönül 5.bölümünde Ahmet’in habersizce ortaya çıkması Fatmanur’un yapmak istediği konuşma ve hesaplaşmanın ertelenmesine neden olmuştur. Yine de Fatmagül bu hesaplaşmayı er ya da geç yapmaya niyetlidir.

Fatmanur’un bu uğurda yapacakları başına beklenmedik şeylerin gelmesine neden olur. Kadir aşık olduğu kadının yanında olup, aynı zamanda da bir o kadar uzağında oluşunun rahatsızlığı ile okuldan ayrılmak ister.

Bu konuda Türkan’dan tekrar rica da bulunsa da, Türkan’ın Kadir’in gitmesine izin vermek gibi bir amacı yoktur. Diğer yandan Kadir, kızının annesizliği nedeni ile yaşadığı stresi ortadan kaldırmak için düşünmeden karar verip, zor durumda kalacak bir hamle de bulunur.

Türkan’ın yardım etmek isterken yapacakları ise Kadir’i sıkıntıya düşürür. Şule’nin Şafak’a söyleyecekleri için Şafak’ta soğuk duş etkisi yaratacaktır.

Tüm bu gelişmelerin yaşandığı son bölümün ardından haftaya 7 Ağustos’ta ekranlara gelecek yeni bölüm fragmanı da, haftaya neler yaşanacağının kısa bir özetini sunuyor.

Deli Gönül 6.Bölüm Fragmanı izle


Deli Gönül Son Bölüm izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı