Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deli Aşk filminin galası yapıldı

Deli Aşk filminin galası yapıldı

Film Haberleri

9 Mart 2017 Perşembe 12:30:31

Deli Aşk filminin galası yapıldı

Cem Yılmaz’ın yapımcılığını üstlendiği, aynı zamanda kendisinin de rol aldığı, Kaman kardeşlerin de senaryosunu yazdığı Deli Aşk filminin galasına büyük ilgi vardı!

Deli Aşk filminin galası yapıldı

CMYLMZ Fikir Sanat ve Nu Look ortak yapımı olan komedi filminin dün akşam gerçekleştirilen galasında ünlü akını yaşandı. Deli Aşk, gerek Cem Yılmaz’ın imzasının olması gerekse de Kaman kardeşlerin komedi işinin altından başarı ile kalktığı geçmiş projeler nedeni ile 2017’nin beklenen komedi filmleri arasında yer alıyor.

Gala’da, filmin konuk oyuncuları Cem Yılmaz, Zafer Algöz ve Hakan Altun’da yer alırken, Ozan Güven, Mert Fırat, Murat Cemcir, Ahu Yağtu, Yılmaz Vural, Tuncay Şanlı, Bülent Emrah Parlak, Hande Doğandemir, Irmak Şahin, Müge Boz, Sibel Turnagöl, Wilma Elles, Mehmet Erdem, Begüm Birgören, Sadi Celil Cengiz, Anıl Altan, Burcu Kara, Hayrettin gibi isimlerde galaya katılanlar arasında idi.

Komedi dolu sahneleri ile galaya katılanların eğlenceli zamanlar geçirmesini ve bol bol gülmesini sağlayan Deli Aşk’da, Maraş Dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olaylar anlatılıyor.

Filmin kadrosunda da senaryosunu da yazan Emrah Kaman ile birlikte Pelin Akil, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin isimleri yer alıyor.

Deli Aşk, yarın yani 10 Mart Cuma günü vizyona girecek!

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Film Haberleri

Yukarı