Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Defne Samyeli’nin Annesi Kalp Krizi Geçirdi Cem Yılmaz Yalnız Bırakmadı!

Magazin

25 Temmuz 2018 Çarşamba 21:43:57

Defne Samyeli’nin Annesi Kalp Krizi Geçirdi Cem Yılmaz Yalnız Bırakmadı!

Ünlü oyuncu Defne Samyeli’nin zor günü! Defne Samyeli’nin annesi kalp krizi geçirdi, sevgilisi Cem Yılmaz Samyeli’yi bir an olsun yalnız bırakmadı! İstanbullu Gelin dizisiyle izleyicisini büyüleyen Defne Samyeli bugün hayatının en zor günlerinden birini yaşadı! Annesinin geçirdiği kalp krizi rahatsızlığının ardından hastaneye koşan güzel oyuncuyu sevgilisi Cem Yılmaz yalnız bırakmadı!

İstanbullu Gelin dizisiyle ekranlara gelen Defne Samyeli’nin kötü günü! Belki de hayatının en zor gününü yaşayan Defne Samyeli, annesinin kalp krizi geçirdiğini öğrenir öğrenmez soluğu hastanede aldı! Defne Samyeli’nin annesi Sendegül Samyeli (64) kalp krizi geçirdi! Büyük şok yaşayan güzel oyuncuyu sevgilisi Cem Yılmaz yalnız bırakmadı!

Cem Yılmaz’la kısa bir süre önce başlayan ve dolu dizgin ilerleyen ilişkisi bulunan Defne Samyeli’nin büyük panik yaşadığı anlarda Cem Yılmaz’ın hiç yalnız bırakmadığı görüldü. Defne Samyeli, 64 yaşındaki annesi Sendegül Samyeli’nin kalp krizi geçirmesinin ardından büyük panik yaşarken annesinin ameliyata alındığı öğrenildi.

DEFNE SAMYELİ’NİN ANNESİNİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Defne Samyeli’nin annesinin sağlık durumuyla ilgili şuan bir açıklama yapılmış değil. Ancak Sendegül Samyeli’nin hastaneden çıktığı ve evinde istirahata çıkarıldığı öğrenildi. MedyaTava’nın ulaştığı bilgilere göre Sendegül Samyeli’nin sağlık durumu şuan için iyiye gidiyor. Kızı Defne Samyeli’de kendisini bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı