Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Deadpool Animasyon Dizisi Neden İptal Edildi? Çekilecek mi?

Dizi Haberleri

5 Ağustos 2018 Pazar 16:20:55

Son Güncelleme: 05/08/2018 15:35:46

Deadpool Animasyon Dizisi Neden İptal Edildi? Çekilecek mi?

Marvel’ın sevilen karakteri Deadpool’un beyaz perdeden sonra bir animasyon dizisine konu olması bekleniyordu. Ardından FX Networks’ten yapılan açıklamayla Deadpool’un animasyon dizisi projesinin iptal edildiği sürpriz bir şekilde açıklanmış ve izleyiciler şaşkına dönmüştü. Şu sıralar Marvel’ın yeniden dizi için harekete geçeceği konuşuluyor. Detaylar yazımızda…

Beyazperde de hem ülkemizde hem de dünya çapında büyük bir gişe sayısına ulaşan Marvel karakteri Deadpool için bir animasyon dizisi projesi konuşuluyordu! FX Networks bünyesinde yer alan FXX kanalında yayınlanacak 10 bölümlük birinci sezon için onay alan aksiyon-komedi dizisi Deadpool Animasyon’un sürpriz bir şekilde iptal edildiğini öğrenmiştik!

Deadpool hayranları kadar Deadpool senaristleri de duruma isyan etmiş, dizi için senaryo hazırlayan Donald Glover, sosyal medya hesabından dizinin son bölümüne ait olduğu iddia edilen 15 sayfalık senaryo dökümünü paylaşmış ve kızgınlığını dile getirmişti! Bu mesajlar kısa bir süre sonra Donald Glover’in sosyal medya hesaplarından kaldırılmıştı. FX şirketi yaptığı açıklamada “Stephan ve Donald Glover kardeşlerle Deadpool animasyon projesinde yollarımızı ayırmış bulunuyoruz.” açıklaması gelmişti!

DEADPOOL DİZİSİ ÇEKİLECEK Mİ?

FX’ten gelen açıklamanın ardından Deadpool animasyon dizisinin çekilmesinin zor olduğu düşünülüyor. Ancak yine de yayın haklarının Marvel’ın elinde olmasından dolayı başka bir platformda ve kanalda dizinin canlandırılabileceği konuşulmakta. Marvel isterse farklı bir ekiple Deadpool Animasyon dizisi için düğmeye basabilir ve diziyi hayranlarıyla buluşturabilir. Bakalım ilerleyen günlerde Marvel böyle bir adım atacak mı?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı