Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Fragmanı İlk Bölüm 10 Şubat

Dizi Haberleri

3 Şubat 2017 Cuma 21:21:00

Son Güncelleme: 04/07/2018 17:38:23

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Fragmanı İlk Bölüm 10 Şubat

Dayan Yüreğim ilk bölümü ile ekranlara geldi. Dayan Yüreğim 1. Bölüm ‘de Elvan evlat acısı ile yüz yüze kalıyor. İlk bölümü ile ekranlara gelen Dayan Yüreğim 2.Bölüm fragmanı da izleyiciler ile buluştu.

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Fragmanı İlk Bölüm Özeti 10 Şubat

Yeni dizi Dayan Yüreğim 1.Bölümünde, Elvan mahalle polikliniğinde çalışırken, diğer yandan da pazarcılık yapan kocasına yardım eden bir kadındır.

Elvan, alkol, kumar, ve çıkarlarının peşinde koşan bir adamla evlidir, ve üstelik kocasından da devamlı dayak yemektedir.

Kocasının bu zulmüne sadece çocuklarının mutluluğu için göz yuman Elvan’ın, fanatik Beşiktaş taraftarı oğlu Selim, bir gün sokakta top oynarken mahalleye hızla giren bir spor otomobil’in altında kalır.

Elvan, hastanede ölüm kalım savaşı veren Selim’in gözlerini açması için başında beklerken, hayırsız babası Tahir ise kazayı yapan kişinin ailesinden kan parası alacak kadar alçalmıştır.

Kazayı yapan Atıf yurt dışına kaçarken, suçu da başkası üstlenmiştir. Kocasının ne yaptığını öğrenen Elvan, oğlunun acısı ile kıvranırken artık geçmişte ki mutsuzluğuna şükredeceği günlerle yüzleşmek zorundadır.

Dayan Yüreğim 2.Bölüm Fragmanı izle

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı