Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza’nın Başrol Oyuncuları Soruları Yanıtladı

Özel Haber

22 Temmuz 2018 Pazar 20:20:51

Darısı Başımıza’nın Başrol Oyuncuları Soruları Yanıtladı

Show TV ekranlarının yeni yaz dizisi Darısı Başımıza’da başrolleri paylaşan Elif Doğan ile Ozan Dolunay Vatan Gazetesi’nden Melis Güvenç’e röportaj verdi. Darısı Başımıza’nın Öykü’sü ve Ozan’ı dizi ve özel hayatlarıyla ilgili bilinmeyenleri cevapladı.

Show TV ekranlarında yayınlanan bölümleriyle çok sevilen yaz dizisi Darısı Başımıza’nın beğenilen çifti, başrol oyuncuları Elif Doğan ve Ozan Dolunay Vatan Gazetesi’nde soruları cevapladı. Darısı Başımıza dizisi hakkında ilk teklif geldiğinde ne hissettikleri sorusuna Ozan Dolunay, senaryoyu okuduğunda büyük bir heyecan duyduğunu ve ilk anda anlamlandıramasa da projenin sonradan içine sindiğini ifade ederken dizinin Öykü’sü Elif Doğan, kendisi için en doğru tercihin Darısı Başımıza dizisi olduğunu, hem ilk başrolü hem de kadrodaki diğer isimler nedeniyle büyük heyecan duyduğunu söyledi.

Darısı Başımıza sizin için ne ifade ediyor, diziyi biricik yapan ne? Sorusuna ise Elif Doğan’dan gelen cevap şu şekilde oldu: “Ben kadere inanırım, Darısı Başımıza çok ani ve sürpriz bir şekilde beni buldu. Bu nedenle bana iyi geleceğini de hissetmiştim. Her şey bir anda oldu ve kendimi bir anda Darısı Başımıza projesinin içinde buldum.” Ozan Dolunay ise senaryoya ve karaktere ilk etapta ikna olduğunu ve zevk alabileceği bir proje olmasından dolayı Darısı Başımıza dizisinde oynamaktan hem mutlu hem de gururlu olduğunu aktardı.

DARISI BAŞIMIZA DİZİSİ DOLU DOLU DEVAM EDİYOR!

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Darısı Başımıza, ilk bölümleriyle reyting başarısını sürdürürken dizinin ilerleyen bölümlerinde heyecanın ve aşkın daha da artacağı ön görülüyor. Özellikle Öykü ve Ozan aşkının ilerleyen günlerde ailelere rağmen daha da büyüyeceği ve Öykü-Ozan çiftinin yeniden dizi tutkunlarını ekranlara kilitleyeceği iddia ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı