Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza Yine Zirvede! 25 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları

Televizyon

26 Temmuz 2018 Perşembe 10:17:25

Darısı Başımıza Yine Zirvede! 25 Temmuz Çarşamba Reyting Sonuçları

25 Temmuz Çarşamba günü reyting sonuçları belli oldu. Show TV ekranlarında yayınlanan Darısı Başımıza dizisi zirvede yerini aldı. Reytinglerde zirvede olsa da yeni sezonda yayın hayatını sürdürebilmek için halen iyi kıvamda değil. İşte 25 Temmuz 2018 Reyting sonuçları sıralı listesi.

Merakla beklenen 25 Temmuz 2018 Çarşamba günü reyting sonuçları belli oldu. Darısı Başımıza, Yaparsın Aşkım, Çarkıfelek ve Kalbimin Sultanı dizi ve programların kıyasıya rekabet ettiği günde, Darısı Başımıza reytinglerde 1. olmayı başardı. Ancak izlenme oranları halen gelecek sezon için ümit vermiyor.

25 Temmuz 2018 Çarşamba Reyting sonuçlarına göre Darısı Başımıza dizisi zirvede. 3.29 Rating ve 11.6 share ile dizi Show TV’nin yüzünü güldürdü. Ancak hem dönemde hem yaz dönemi için çok iyi reyting sayılmaz. Özellikle Star TV’nin Erkenci Kuş dizisi 2 katı reytingle yoluna devam ettiğini söyleyelim.

FOX TV’yi İlker Ayrık’ın sırtladığını sizlere iletmiştik. Yaparsın Aşkım yine 2. sırada yer alarak kanalın yüzünü güldürdü. Darısı Başımıza’yla Yaparsın Aşkım arasında çok az fark var.

3. ve 4. sırada FOX TV ve Show Ana Haber yer alırken, yaz aylarının olmazsa olmazı Çarkıfelek 6. sırada kendine yer buldu. Eser Yenenler’in Şöhret Kafası’ndan sonra alının bu reytinglerde oldukça başarılı bulundu.

25 Temmuz 2018 Çarşamba AB, Total ve ABC Reyting Sıralaması tam listesini görmek için TIKLAYINIZ

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı