Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza Yayından Kaldırıldı! Neden Final Yaptı

Dizi Haberleri

27 Temmuz 2018 Cuma 17:56:32

Darısı Başımıza Yayından Kaldırıldı! Neden Final Yaptı

Show TV ekranlarında yayınlanan Darısı Başımıza dizisi final yapıyor. Hayranlarının merakla 5. bölümü beklediği dizi o bölümde final yapacak. Show TV reytinglerde 1. olsa da Darısı Başımıza dizisi istenilen reytinge ulaşmadığı için yayından kaldırıldı. Dizinin son bölümü ekrana gelerek ekran macerasını tamamlayacak.

Ozan Dolunay, Elif Doğan, Devrim Yakut ve Nergis Kumbasar’ın başrollerinde yer aldığı Darısı Başımıza dizisinden üzücü haber. Sinehaber.com olarak bu reytinglerde dizinin devam etme ihtimali olmadığını sizlere söylemiştik. Üzücü haber geldi, ancak bunu biz de beklemiyorduk.

Gold Film yapımcılığını üstlendiği Elif Doğan ve Ozan Dolanay gibi genç kuşağın başrollerini paylaştığı Darısı Başımıza dizisi final kararı aldı. Bizde gelecek sezonda dizinin yayınlanmayacağını ve sözleşme yapılmadığını söylemiştik, ancak hiç şans vermeden 5. bölümde/haftaya kaldırılacağını düşünmedik.

Darısı Başımıza Dizisi 5. bölümüyle 1 Ağustos Çarşamba günü ekranlara veda edecek. Dizinin hayranları şimdidek büyük destek veriyor ve bitmemesini istiyor.

Sosyal medyada yapılan “Darısı Başımıza Final Olmasın” hastagine yüksek derece destek veriliyor ancak Show TV’nin kararı kesin.

Başka Kanala Tranfer Olur mu?

Darısı Başımıza dizisi Çarşamba akşamları en çok reyting alan dizi konumunda. Konusuyla beraber Star TV’de Erkenci Kuş’la pişti olduğu dönemler oluyor. Özellikle Elif Doğan’ın ilk başrol heyacanı böyle bitmesi oldukça üzücü. Ancak dizinin herhangi bir kanala transferi söz konusu değil.

Hayranları yine de bir hafta şansı var, Show TV yazarak şanslarını denemeye devam edebilir.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı