Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza Ozan kimdir? Ozan Dolunay Yaşı Boyu Sevgilisi

Özel Haber

11 Temmuz 2018 Çarşamba 19:13:33

Son Güncelleme: 11/07/2018 19:14:48

Darısı Başımıza Ozan kimdir? Ozan Dolunay Yaşı Boyu Sevgilisi

Show TV ekranlarının yeni yaz dizisi Darısı Başımıza’nın yakışıklı oyuncusu Ozan Dolunay kimdir? Darısı Başımıza yakışıklı oyuncusu Ozan karakteri, Ozan Dolunay yaşı, nereli olduğu, boyu, kilosu ve diğer tüm özellikleriyle hayat öyküsünü sizler için araştırdık ve hazırladık.

Show TV ekranlarında yeni yayınlanacak yaz dizisi Darısı Başımıza’da Ozan karakterini oynayacak yakışıklı oyuncu Ozan Dolunay kimdir? Ozan Dolunay’ın yaşı, boyu, kilosu ve diğer fiziksel özellikleri ile eğitimi, hangi üniversitede okuduğu? Ve tüm hayat öyküsünü sizler için araştırıp, hazırladık…

Ozan Dolunay Gold Film yapımcılığında Show Tv için yapılan ve yine Show TV’de yayınlanacak Darısı Başımıza dizisinde başrol oynayacak! Dizide ‘Ozan’ karakterine hayat verecek yakışıklı oyuncu, 1990 yılında Ankara’da doğdu. Liseyi Ankara’da Enka Lisesi’nde bitirdikten sonra Cleveland Highs High School’u bitiren ve Koç Üniversitesi’nde Makine Mühendisliği eğitimi alan Ozan Dolunay, bu sırada oyunculuk hevesine kapılarak oyunculuk eğitimi de aldı. Katıldığı Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasındaki tavrı, duruşu ve karizmasıyla dikkat çeken Ozan Dolunay’ın dizi kariyeri 2015’te Tatlı Küçük Yalancılar dizisindeki Barış rolüyle başladı. Ardından Oyun Bozan, Yüksek Sosyete ve Lise Devriyesi gibi yapımlarda rol alan Ozan Dolunay, şimdilerde Darısı Başımıza dizisinde başrolü kaptı.

Darısı Başımıza Konusu, Ozan’ın Rolü

Darısı Başımıza dizisinde Ozan rolünü oynayacak yakışıklı oyuncu, Elif Doğan’ın oynadığı Öykü karakteriyle büyük bir aşk yaşayacak. Ancak Öykü ile Ozan’ın aileleri eskiden var olan bir husumet sebebiyle kanlı-bıçaklı kavgalılar! Bu sebeple Ozan-Öykü aşkı olumsuz etkilenip bakalım neler yaşayacak?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı