Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza Neden Bitti Final Yaptı Tekrar Başlar mı

Dizi Haberleri

1 Ağustos 2018 Çarşamba 23:36:18

Darısı Başımıza Neden Bitti Final Yaptı Tekrar Başlar mı

Show TV ekranlarında büyük ümitlerle başlayan ve devam eden Darısı Başımıza dizisi yayından kaldırıldı. 4 bölümlük ekran macerası yeni bölüm ekrana gelerek tamamlandı. Show TV bu karar sonrası büyük tepki görse de kararından geri adım atmadı ve Darısı Başımıza yayından kaldırıldı. Peki dizi tekrar başlar mı.

Show TV ekranlarında Çarşamba günü reyting rekorları kıran dizisi Darısı Başımıza yayından kaldırıldı. 4. bölümüyle 1 Ağustos Çarşamba günü son bölümüyle ekrana geldi. Darısı Başımıza dizisi ekran macerasını bu akşam ekrana gelen bölümle tamamladı.

Hayranlarının sevdikleri dizisi 4  bölüm sürdürmesi oldukça kızdırsa da Show TV kararından geri adım atmadı. Sevilen dizi Darısı Başımıza ekran macerası tamamlaması sonrası kanal değişikliği olup olmayacağı merak edilmişti. Ancak kötü haber orada da hızlı geldi.

Tüm Çalışanlar Vedalaştı!

Her hangi bir görüşme olsaydı dizinin yönetmeni ve senaristi tekrar görüşmek üzere, yakında görüşürüz mesajları atardı. Ancak Darısı Başımıza dizisinin akıbeti öyle olmadı. Sevilen dizinin yönetmeni ve senaristi vedalaşarak ekran macerasını tamamlandı.

Dizinin başrol oyuncusu Elif Doğan’da başka bir projede görüşmek üzere diyerek Darısı Başımıza dizisinin tekrar başlama ihtimalinin olmadığını duyurdu.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı