Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza Fox TV’ye Geçebilir! Anlaşma Yapılıyor

Dizi Haberleri

28 Temmuz 2018 Cumartesi 13:44:18

Darısı Başımıza Fox TV’ye Geçebilir! Anlaşma Yapılıyor

Show TV ekranlarında şok bir kararla final yapan Darısı Başımıza dizisi için flaş karar! Ekranların sevilen dizisi Darısı Başımıza, Show TV kanal yönetiminin Darısı Başımıza dizisi için 5. bölümde erken final yapma kararı almasının ardından Darısı Başımıza tutkunları bu şok kararla hayal kırıklığına uğramıştı! Başrollerinde Elif Doğan ile Ozan Dolunay’ın yer aldığı Darısı Başımıza dizisinin final yapmasının ardından FOX TV’ye geçebileceği konuşuluyor!

Başrollerinde Elif Doğan ile Ozan Dolunay’ın yer aldığı romantik komedi tadındaki Darısı Başımıza dizisi için 5. bölümde erken final kararı alınmıştı! Show TV’nin sevilen dizisi Darısı Başımıza’nın final yapacak olmasının ardından iddialar da gelmeye başladı. 5. Bölümüyle Show TV ekranlarına veda edecek Darısı Başımıza dizisi yeni sezonda yayın hayatını başka bir kanalda sürdürecek mi? İddialara göre Darısı Başımıza FOX’a transfer oluyor!

Öykü ve Ozan’ın aşkını anlatan Darısı Başımıza dizisinin 5. bölümde final yapması hayranlarını adeta şoka uğrattı! İlk 4 bölümüyle sevilen ve geçtiğimiz bölümüyle TOTAL reyting sıralamasında 3,29 Rating ve 11,69 Share oranıyla birinci olmuştu. AB Reyting sıralamasında da 3,45 rating ve 12,90 share oranıyla birinci oldu. Hal böyleyken Show TV’nin şok bir kararla Darısı Başımıza dizisini yayından kaldırması yoğun tepki aldı!

DARISI BAŞIMIZA FOX TV İLE ANLAŞTI MI?

Show TV’de yayından kaldırılan Darısı Başımıza dizisinin yeni sezonda yayın hayatına FOX TV ile devam edeceği iddia ediliyor. Hatta iddialar öyle bir boyuttaki Darısı Başımıza’nın FOX TV ile anlaşma için masada olduğu söyleniyor. Kısa bir süre sonra resmi açıklama yapılarak Darısı Başımıza dizisinin bundan böyle FOX ekranlarında yayınlanacağının kesinleşmesi bekleniyor.

1 Yorum

1 Yorum

  1. Alperen

    28 Temmuz 2018 at 14:24

    kardeşim ben alperen, telefon numaraları gitti de bana whatsappdan seslenir misin 🙂

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı