Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza dizisi Ozan ve Öykü Karakterleri Analizi

Dizi Haberleri

8 Temmuz 2018 Pazar 13:30:12

Son Güncelleme: 08/07/2018 11:15:37

Darısı Başımıza dizisi Ozan ve Öykü Karakterleri Analizi

SHOW TV ekranlarının yepyeni dizisi Darısı Başımıza’da ilk bölümüyle Ozan ve Öykü karakterleri dikkat çekti! İkili mükemmel bir oyunculukla ilk bölümden seyirciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Dizinin Ozan ve Öykü’sü birbirlerine çok yakıştılar. Seyirciler de ilk bölümden Ozan ve Öykü ikilisini benimsedi.

Show TV’nin yeni dizisi Darısı Başımıza ilk bölümüyle reytinglerde de zirveyi aldı. Reytingin zirvesine yerleşen dizinin başrol oyuncuları Ozan Ulusoy ve Elif Doğan ilk bölümdeki oyunculuklarıyla büyük beğeni topladı. Dizide Ozan ve Öykü karakterlerine can veren ikili, aşık olmalarına rağmen aileleri nedeniyle bir araya gelemeyen 2 aşığı oynuyorlar. Ozan ve Öykü’nün ailesi geçmişten bu yana Ozan’ın ailesi ile kavgalıdır. Kavgalı iki aile arasında kalan Ozan ve Öykü, aşklarından vazgeçecekler mi? Öykü sevmediği nişanlısı Cem’le mi evlenecek? Dizinin 2. bölümünde tüm bu sorulara daha net cevaplar verebileceğiz.

Darısı Başımıza dizisinin 2. bölümü de büyük bir heyecana ve eğlenceye sahne olacak. Elif Doğan, daha önce Çukur dizisinde Aliço’nun hoşlandığı kız Hale’yi canlandırıyordu. Çukur dizisinde parlayan güzel oyuncu şimdi de Ozan Ulusoy’la birlikte Darısı Başımıza dizisinde sempatik bir ikili oldu. Dizinin hayranları bu ikiliye ilk bölümde bayıldı. Bakalım 2. bölüm bize neler gösterecek?

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı