Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Darısı Başımıza Bu Reytinglerle Final Yapar! Yayından kaldırılır

Dizi Haberleri

20 Temmuz 2018 Cuma 15:33:43

Darısı Başımıza Bu Reytinglerle Final Yapar! Yayından kaldırılır

Star TV ekranlarının yayın hayatına yeni başlayan yaz dizisi Darısı Başımıza’da 4. Bölüm heyecanı yaşanırken kötü haberler gelmeye başladı! Dizinin yayınlanan ilk 3 bölümünde reytinglerde aldığı sonuçlar sonrası yayından kalkabileceği konuşuluyor! Darısı Başımıza dizisi kötü reytingler almaya devam ederse Star TV’deki ömrü uzun olmayabilir. İşte Darısı Başımıza dizisinin reyting sonuçları ve yayından kaldırılıp kaldırılmayacağı sorusunun cevabı…

Star TV ekranlarının yeni dizisi Darısı Başımıza dizisinden kötü haberler geliyor! İlk bölümüyle reytingin zirvesine oturmayı başaran Darısı Başımıza dizisi yayınlanan 2. ve 3. bölümleriyle aradığını bulamadı! Reyting listesinde son bölümlerinde kötü sonuçlar alan Darısı Başımıza dizisi erken final yaparak yayın hayatını noktalayabilir! Darısı Başımıza dizisi tutkunlarını üzecek gelişmeler yaşanırken Star TV kanal yönetiminin dizi hakkında henüz bir tasarrufu olmadığı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde 3. bölümüyle ekranlarda olan Darısı Başımıza dizisinin 4. bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Darısı Başımıza 4. bölümün de kötü reyting sonuçlarıyla istediği başarıyı yakalayamaması ve reyting düşüşünü sürdürmesi halinde erken final yaptırılıp Star TV ekranlarında yayından kaldırılacağı öğrenildi. Darısı Başımıza dizisinde Öykü ile Ozan’ın adeta imkansız hale dönen aşkı anlatılıyor.

DARISI BAŞIMIZA DİZİSİ İÇİN ERKEN FİNAL ÇANLARI ÇALIYOR!

Star TV Kanal yönetiminin Darısı Başımıza dizisi için henüz bir tasarrufu olmadığı ve dizi için bir erken final kararı alınmadığı öğrenildi. Ancak ilerleyen bölümlerde Darısı Başımıza dizisi kötü gidişatı sürdürür ve bekleneni veremezse Star ekranlarından bir dizi daha kayabilir, Darısı Başımıza erken finalle veya hatta erken final imkanı bile verilmeden bir anda yayından kaldırılabilir.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı