Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

DareDevil 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Belli Oldu!

Dizi Haberleri

5 Ağustos 2018 Pazar 14:35:47

DareDevil 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Belli Oldu!

Netflix’in uzun süredir yayınlanan sevilen dizisi Daredevil’in 3. sezonuna dair iddialara nokta kondu! İlk sezonuyla 10 Nisan 2015, ikinci sezonuyla da 18 Mart 2016’da Netflix platformunda yer alan Daredevil dizisinin 3. sezonu ne zaman başlayacak? Soruları sorulmaya başlanmıştı. Resmi bir açıklamada gelmeyince Daredevil dizisinin tutkunları 3. sezon olmayacak mı? belirsizliğine düşmüştü. 

Daredevil dizisinin 3. sezonu ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtı geldi. Netflix’in sevilen dizisi Daredevil’in 3. sezon 1. bölümü 2018’in ikinci yarısında yayınlanacak! Küçük yaşta bir kaza sonucu gözleri kör olan Matt Murdock, New York’ta yaşamaktadır. Gündüzleri avukatlık yapan Murdock’ın gece süper güçleri devreye girmekte ve bölgesinde adaleti tesis etmek için üstün bir çaba sunmaktadır!

Netflix’in sevilen dizisi Daredevil, Marvel karakterlerinden esinlenen Murdock karakteriyle ekrana kilitlemeyi başarıyor. Netflix dizileri arasında en uzun soluklu diziler arasında yer alan Daredevil’in 2018’in ikinci yarısında 3. sezonuyla tekrar izleyici karşısına çıkacağı açıklansa da kesin bir tarih verilmedi. Ancak yine de Daredevil izleyicilerinin 3. sezon olmayacak mı? endişesi giderilmiş oldu!

DAREDEVİL 3. SEZON 2018’in HANGİ AYINDA YAYINLANIR? TAHMİN…

Netflix’in Finans Direktörü David Wells, yaptığı açıklamayla Daredevil dizisinin 3. sezonunun 2018 ikinci yarısında başlayacağını resmen açıkladı. Marvel dizileri arasında 3’er aylık yayın tarihi farkı da göz önüne alınırsa Daredevil 3. Sezonun 2018 Aralık ayında başlaması %99 gibi duruyor. Oyuncu kadrosunda Charlie Cox, Deborah Ann Woll, Elden Henson, Vincent D’Onofrio, Wilson Bethel, Jay Ali ve Joanne Whalley’i bulunduran Daredevil dizisi 3. sezonuyla yine nefesleri kesecek.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı