Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Danla Bilic’e büyük şok: YouTube hesabı kapandı!

Magazin

20 Aralık 2017 Çarşamba 09:03:42

Danla Bilic’e büyük şok: YouTube hesabı kapandı!

Danla Bilic tek bir tık ile YouTube hesabını kapattı!

Danla Bilic’in bugünlerde daha popüler bir isim olduğu biliniyor. Makyaj ve çeşitli videolar ile birlikte gündeme gelen ve bir anda popüler olan Danla Bilic’in dün akşam hesabı bir anda kapandı ve bunun hemen ardından takipçileri hesabın neden kapandığını öğrenmek istediler. Herhangi bir videosunu izlemek isteyen veya direkt olarak hesabına giren kullanıcıları ”bu hesap yükleyicisi tarafından silindi” uyarısı yer aldı. Uyarının ardından büyük bir şaşkınlık içerisine giren takipçilerin başlıca Instagram olmak üzere Bilic’in sosyal medya hesaplarına yorum yağdırdıkları gözlemlendi.

Kendim Kapattım!

Danla Bilic ise bu gelişmenin hemen ardından sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı basın açıklamasında hesabı kurcalarken kendisinin yanlışlıkla kapattığını açıkladı. Hesabın herhangi bir dış müdahale veya spam saldırısı sonucu kapanmadığını anlayan takipçiler hesabın ne zaman geri açılacak olduğunu sormaya ve hesabın tekrar eski videolarının olup olmayacağını sormaya başladılar. Bilic, bu sorulara herhangi bir yanıt vermezken hesabın sorunsuz olarak geri yüklenecek olduğu tahmin ediliyor.

Danla Bilic’in YouTube hesabı tekrar aktif olarak açılmış ve videolar sorunsuz olarak geri otomatik olarak sunuculardan yüklenmiş durumda.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı