Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Danla Bilic savcılığa şikayet edildi

Magazin

25 Aralık 2017 Pazartesi 16:45:43

Danla Bilic savcılığa şikayet edildi

Danla Bilic hakkında savcılık soruşturma başlattı.

Sosyal medyanın en çok tanınan isimlerinden birisi olan ve moda, magazin ve makyaj videoları ile sıklıkla adı anılan, Beyaz Show gibi televizyon programlarında da aktif olarak görülen Danla Bilic, geçtiğimiz günlerde bir video yayınladı. Bilic, yayınladığı videoda özellikle genç kitlelere seslenerek ”intihar edin, bu hayattan kurtulun” ifadelerini kullanırken, bu ifadeleri kullanmasının ardından insanları intihara teşvik ettiği iddia edildi.

Soruşturma Başlatıldı!

Danla Bilic ile ilgili olarak bugün ise savcılığa yapılan şikayet sonucunda ”intihara teşvik etmek” gibi suçlamalardan hakkında derhal soruşturma başlatıldığı öğrenildi. Sosyal medya ünlüsü olarak anılan ve erkek arkadaşı olup olmadığı sıklıkla merak edilen Danla Bilic’in intihara teşvik etmesi hayranları tarafından da tepki gördü. Bazı takipçileri ”bunlara boş yere para kazandırıyoruz, bundan sonra seni takip etmeyeceğim” benzeri yorumlarla yanıt verdi. Bilic, savcılık soruşturması ile ilgili herhangi bir basın açıklaması yapmadı.

Kanalını geçtiğimiz günlerde sildiği ve bunu yanlışlıkla yaptığı iddia edilen Bilic’in intihar videosundan dolayı kanalını kapatmış olduğu iddiaları da ortaya atıldı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı