Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Danla Bilic Fazla Kilolara Dur Dedi Mide Ameliyatı Oldu

Magazin

21 Temmuz 2018 Cumartesi 11:16:13

Danla Bilic Fazla Kilolara Dur Dedi Mide Ameliyatı Oldu

Youtube aleminin en büyük fenomenlerinden Danla Bilic mide ameliyatı oldu! Çektiği makyaj videoları ile milyonlarca takipçiye ulaşan ve her hafta youtube kanalında farklı bir ünlüyle video yayınlayan Danla Bilic eski günlerine dönmek için fazla kilolarından kurtulmaya karar verdi, mide küçültme ameliyatı oldu!

Youtube’da çektiği videolarla milyonlarca takipçiye ulaşan ve Youtube fenomeni olan Danla Bilic, Antalya’da mide küçültme ameliyatı oldu. Danla Bilic, ameliyat olduğunu kendi sosyal medya hesabından paylaşırken hayranlarından binlerce geçmiş olsun mesajı aldı. Danla Bilic, eski günlere dönmek için fazla kilolarından kurtulmaya karar verdi.

Instagram hesabından ameliyatla ilgili birçok mesaj gönderen Danla Bilic, fazla kilolarının bu raddeye gelmesinden dolayı böyle bir operasyon geçirmek zorunda olduğunu, ameliyatı takipçilerine daha erken duyurmamasının nedeninin zor bir dönemden geçmesi olduğunu açıkladı. Eleştiri yerine yanımda olmanızı istiyorum diyen Danla Bilic, takipçilerinden destek istedi.

DANLA BİLİC KAÇ KİLOYDU, NEDEN MİDE KÜÇÜLTME AMELİYATI OLDU?

Danla Bilic’in Youtube’da ilk halini bilenler bilir… Ne zayıf ne de çok kilolu duran Danla Bilic ardından yemeye engel olamadığını söyleyip fazla kilolarıyla dikkat çekmeye başlamıştı. Danla Bilic artık bu işin son raddeye geldiğini anlayıp mide küçültme ameliyatı olmaya karar verdi ve operasyon geçirerek fazla kilolarına dur demek istedi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı