Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Damat adayı Hanifeyi şaşırttı

Televizyon

22 Aralık 2016 Perşembe 21:46:52

Damat adayı Hanifeyi şaşırttı

Müzmin gelin adayı Hanife, Gökhan için kararının olumsuz olacağını söylerken, stüdyoda ki yarışmacılardan birinin Hanife hakkında söyledikleri herkesi şaşırttı.

22 aralık zuhal topal damat adayı hanife için ne söyledi

Programıdan ayrıldıktan sonra programa tekrar geri dönen gelin programın adaylarından Hanife, için Gökhan Bey talip oldu. Paravan açılmadan önce locadaki diğer yarışmacıların görüşlerini soran Hanife programda ki damat adaylarından Serkan’ın söylediği ile şaşkına döndü.

“Benim umduğum ve inandığım Hanife’nin Gökhan bey ile ilgili kararının olumsuz olacağı” diyen Serkan’a, programın sunucusu Zuhal Topal, aklından geçenleri dile getirdin dercesine “bilinç altın dile geldi” dedi. Serkan’ın ise bunu söylerken ki dayanağı ve tabi ki şaşırtan cümlesi “Hanife’nin aklının kendisinde olduğunu düşündüğünü” belirten sözleri oldu. Bu sözleri hem diğer yarışmacılar hem de ekran başında izleyenleri şaşkına çevirdi. Hanife ise şaşkınlığını atlattıktan sonra aklının Serkan’da olmadığını belirtti ve Gökhan Bey içinde kararının olumsuz olduğunu iletti

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Televizyon

Yukarı