Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Damat adayı George Khotivari’nin ölüm nedeni AIDS çıktı!

Magazin

24 Aralık 2017 Pazar 19:32:38

Son Güncelleme: 24/12/2017 17:02:44

Damat adayı George Khotivari’nin ölüm nedeni AIDS çıktı!

George Khotivari’nin ailesi tarafından ilgilenilmediği, AIDS dolayısı ile öldüğü ve onlarca insanın hayatını kararttığı arkadaşları tarafından açıklandı.

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu ”Evleneceksen Gel” isimli sahte evlendirme programında damat adayı olarak katılan ve bir süre gündemde kalan sahte damat adayı George Khotivari, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetmişti. Hayatını kaybetmesinin nedeni olarak kanser olduğu gösterilen George Khotivari’nin bugün itibari ile neden dolayı öldüğünün gerçek nedeni ortaya çıktı.

Gürcistanlı genç sahte damat adayı George Khotivari’nin AIDS dolayısı ile öldüğü trans arkadaşı tarafından açıklandı. Bir süre vücudunda döküntüler olduğu ve sonucunda kan verdiği ve intihar etmek istediği ifade edilen sahte damat adayının 30 kiloya kadar düşerek 42 ateşle hastaneye kaldırıldığı ve öldüğünü açıkladı.

”Fethiye’de AIDS Patlaması Yaşanabilir!”

George Khotivari’nin trans arkadaşı ve diğer arkadaşları açıklamalarında damat adayının bir hayat kadınını sarhoş ederek porno film çektiğini ancak bu filmin şantaj dolayısı ile çekilse de daha sonrasında medyaya yayıldığını açıkladı. Bununla sınırlı kalmayarak İngiltere’den gelen eşcinseller ve daha birçok kadın ile birlikte olduğu ve her önüne gelenle yattığı açıklanan George Khotivari‘nin Fethiye’de AIDS patlamasına neden olabilecek olduğu arkadaşları tarafından dile getirildi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı