Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Cüneyt Arkın Sağlık Durumu Son Dakika Öldü mü?

Magazin

5 Ağustos 2018 Pazar 23:48:18

Cüneyt Arkın Sağlık Durumu Son Dakika Öldü mü?

Türk sinemasının efsanelerinden Cüneyt Arkın rahatsızlık geçirerek hastaneye kaldırıldı! Tüm Türkiye Cüneyt Arkın’ın sağlık durumunun iyiye gitmesini bekliyor. Yeşilçam’ın usta ismi, Battal Gazi’si Cüneyt Arkın, bugün akşam saatlerinde solunum yetersizliği sebebiyle hastaneye kaldırılmıştı! Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu nasıl? Cüneyt Arkın iyi mi? İşte cevabı…

Türk sineması, Yeşilçam’ın efsanelerinden biri olan Cüneyt Arkın, bu akşam solunum yetersizliği şikayeti nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı! Cüneyt Arkın hayranları ve tüm Türk milleti Cüneyt Arkın’ın sağlık durumuna kilitlenmişti. Cüneyt Arkın’ın son sağlık durumu ne? Cüneyt Arkın’ın durumu iyi mi yoksa daha mı ağırlaştı? Soruları sosyal medyada dönmeye başlamıştı.

81 yaşındaki efsane usta Cüneyt Arkın’ın sağlık durumu şuan daha iyiye gidiyor. Silivri’de yazlığındayken bir anda solunumu zayıflayan ve nefes alıp vermede güçlük yaşayan Cüneyt Arkın, komşuları ve yakınlarının yardımıyla hastaneye kaldırıldı! Daha önceden KOAH teşhisi de konulan Cüneyt Arkın’ın tedavisine hızla başlandı. İlk müdahalelerin ardından Cüneyt Arkın’ın sorunu atlattığı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı açıklandı, tüm Türkiye derin bir nefes aldı!

CÜNEYT ARKIN HASTANEDEN AYRILDI MI? EVİNE GEÇTİ Mİ?

Cüneyt Arkın’ın sağlık durumunun açıklanmasının ardından Cüneyt Arkın resmi instagram hesabından da açıklama yapıldı. Açıklamada rutin bir kontrol için hastaneye gidildiği ve büyütülecek bir şey olmadığı minvalinde cümleler kullanılarak milyonların kalbine su serpildi. Türkiye, Cüneyt Arkın’ın hastaneye kaldırıldığı haberleriyle üzüntüye kapılmışken gelen iyi haberler sevinç yarattı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı