Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur’un Vartolu ve Medet’i Türkülü Klipte Buluştu!

Özel Haber

12 Temmuz 2018 Perşembe 14:09:01

Çukur’un Vartolu ve Medet’i Türkülü Klipte Buluştu!

Show TV ekranlarının sevilen ve kısa sürede reyting rekorlarını kırarak bir sezonda en çok geliri kazanan dizileri listesinde 1. sırasına yükselen dizisi Çukur’da Vartolu ve Medet dostluğu çok konuşulmuştu. Medet, Vartolu Saadettin’in emrinde hareket eden biri olmasına karşın onun can dostudur. Bu iki dost Vartolu ile Medet, yeni sezonda birlikte rol alamayacaklar belki ama klipte buluştular!

Çukur’un Vartolusu ile Medet’i Nemrudun Kızı türküsünü seslendirdi, klipte de birlikte yer aldı! Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizinin yıldız oyuncuları Erkan Kolçak Köstendil ile Mustafa Kırantepe ( Medet ) başarılı bir işe imza atarak güzel bir türkü klibinde birlikte yer aldılar. İkilinin dostluğu Çukur 1. sezona damgasını vurmuştu. Vartolu Saadettin’in 1 numaralı adamı ve sağ kolu olan Medet, sezon finalinde kör kurşanların hedefi olmuş ve yeni sezon öncesi senarya gereği ölmüştü.

Çukur dizisinin 2. sezonu da şimdiden büyük merakla bekleniyor. 2. sezonda Çukur oyuncu kadrosundan birçok isim diziden ayrılacak, yerine yeni isimler kadroya dahil olacak. Medet karakteri de yeni sezonda Çukur oyuncu kadrosunda olmayacak isimlerden biri. Çukur’un Vartolusu ile Medet’i son kez bir araya gelip güzel bir türkü söyleyip klipte de birlikte yer aldılar. İşte o flaş klip;

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı