Çukur dizisinde gösterdiği muhteşem oyunculukla rekorlar kıran Emrullah Çakay Gizli Saklı dizisinde görüldü. Çukur'da canlandırdığı Fatih karakteriyle çok sevilen yıldız isim Gizli Saklı dizisinde büyüledi. İşte Emrullah Çakay kimdir, nerelidir sizler için derledik!

FOX TV ekranlarında yeni başlayan Gizli Saklı dizisinde sevilen isim! Ekranların en yeni dizisi Gizli Saklı dizisinde Çukur'un yıldız ismini görenler direk hatırladı. Gizli Saklı dizisinde Emrullah Çakay çok sevildi!

Gizli Saklı dizisine sürpriz isim!

Ekranların yeni dizisi Gizli Saklı dizisinde rol alan isim hemen tanındı. Herkesin onu Çukur dizisinde Yasin karakteri olarak tanıdığı Emrullah Çakay ekranlara geri döndü. Peki Emrullah Çakay kimdir, kaç yaşında? Evli mi bekar mı merak ediliyor!

Emrullah Çakay kimdir

Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı? Teşkilat Cihangir öldü mü? Ceyhan Mengiroğlu diziden neden ayrıldı?

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları fakültesi tiyatro bölümü mezunu olan Emrullah Çakay, 1990 doğumlu. Mardinli olan oyuncu bir çok filmde rol aldı.

Kelebekler, Saf, Soluk, Gölgeler İçinde gibi flmlerde rol alan ünlü oyuncu Söz ve Çukur dizilerinde de boy göstermişti.

Emrullah Çakay şu sıralar Gizli Saklı dizisinde rol alıyor.