Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur’un Cumali’si Ufuk Bayraktar mı Kenan İmirzalıoğlu mu Olacak?

Özel Haber

5 Temmuz 2018 Perşembe 14:20:55

Çukur’un Cumali’si Ufuk Bayraktar mı Kenan İmirzalıoğlu mu Olacak?

Çukur 2. sezon öncesi müthiş bir iddia ortaya atıldı! Çukur dizisine yeni sezonda katılacak isim kim olacak? Çukur dizisine yeni sezonda Cumali Koçovalı damgasını vuracak! Kenan İmirzalıoğlu’nun da isminin geçtiği Cumali Koçovalı karakteri için yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Yeni sezon Çukur’un Cumali Koçovalı’sı Dağ filminden tanıdığımız Ufuk Bayraktar mı olacak? Analizimizi sizler için hazırladık…

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’da yeni sezon öncesi heyecan git gide arttı! Başrollerini Aras Bulut İynemli ve Erkan Koçak Köstendil’in paylaştığı dizinin 2. sezonunda bomba bir isim diziye katılabilir! Yeni sezonda dizinin ağır taşlarından biri olacak Cumali Koçovalı için birçok isim de gündeme gelmeye başladı! İlk olarak Cumali Koçovalı karakterini Kenan İmirzalıoğlu’nun oynayacağı iddiaları kulislerde dönmeye başlasa da şimdi bu rol için daha güçlü bir isim ortaya atıldı:Ufuk Bayraktar.

Ufuk Bayraktar’ı Dağ ve Dağ 2 filmlerinden tanıyoruz. Deli-dolu, hırçın ve asabi karakterlerdeki başarısıyla film sektörünün yanı sıra bir çok dizide de rol alan Ufuk Bayraktar, yeni sezonda Aras Bulut İynemli’nin oynadığı Yamaç Koçovalı’nın kardeşi Cumali Koçovalı olarak diziye katılabilir.

Ufuk Bayraktar Kimdir?

Ufuk Bayraktar, 1981 doğumludur. Ezel dizisindeki rolüyle dikkatleri çekmeyi başaran yakışıklı oyuncu Ramiz Karaeski rolüyle gönüllerde taht kurmuştu. Sinema filmleriyle de kariyerinin zirvesini yaşayan Ufuk Bayraktar’ın, yeni sezonda Çukur dizisine katılacağı ve Cumali Koçovalı karakterini oynayacağı iddia ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Özel Haber

Yukarı