Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukurova nerede? Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor?

Dizi Haberleri

6 Ağustos 2018 Pazartesi 01:17:36

Çukurova nerede? Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor?

Yeni sezonda Atv ekranlarında yayınlanacak iddialı dizi Bir Zamanlar Çukurova yeni sezonun en başarılı dizileri arasında yer almak istiyor! Çukurova yöresini 70’li yılların Adana’sını ekranlarımıza getirecek Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Çukurova yöresi ülkemizin neredesinde, hangi ilde bulunuyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisinde sahnelerin çekimleri için dizi seti nerede kuruldu? Sizler için araştırdık…

Yeni sezonda ATV ekranlarında başlayacak yepyeni dizi projesi Bir Zamanlar Çukurova’nın başlamasına kısa bir süre kaldı. Birçok dizi tutkununun aklına Bir Zamanlar Çukurova dizisi nerede çekiliyor? Bir Zamanlar Çukurova dizisinin seti nerede? soruları geldi. 70’li yılların Adana’sını konu alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin çekimlerinde oyuncu kostümlerinden makyaja çok titiz bir çalışma yapılıyor. Dizinin setinin nerede olacağı da belli oldu. Bölümlerin çekimleri ilk olarak İstanbul’un birkaç değişik semtinde tamamlanıp kısa sürecek bu çekimlerin ardından Adana’ya geçilecek.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ilk bölümlerindeki birçok sahne İstanbul’un değişik semtlerinde kurulan setlerle çekilecek. Ardından dizinin devamındaki tüm bölümler ve sahneler için Adana’da dev bir set kurulacak. Adana’nın neresinde Bir Zamanlar Çukurova setinin kurulacağı ise bellli oldu! Adana/Çukurova’da 450 kişilik profesyonel bir ekibin çalışması sonucu dev bir plato kurularak gösterişli bir çiftlik kuruldu! Dizinin çoğu sahnelerinin çekimi bu çiftlikte gerçekleştirilecek!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA DİZİSİNDE KİMLER OYNUYOR? NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizide Vahide Gördüm Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Turgay Aydın, Burak Sarımola, Bülent Polat, Sibel Taşçıoğlu, Selin Yeninci, Serpil Tamur, Selin Genç, Polan Emre ve Mehmet Kara oyunculuk yapacak! İddialı oyuncu kadrosuyla yeni sezona damga vurması beklenen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili ATV tarafından kesin bir tarih paylaşılmadı. Yayınlanan tanıtımda “Bir Zamanlar Çukurova dizisi yakında ATV’de” denilerek kısa bir süre sonra dizinin yayın hayatına başlayacağı açıklanmıştı.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı