Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur Komser Emrah’ı Alperen Duymaz’ın teknedeki sevgilisi kim? Melisa Şahin mi

Magazin

15 Temmuz 2018 Pazar 22:07:20

Çukur Komser Emrah’ı Alperen Duymaz’ın teknedeki sevgilisi kim? Melisa Şahin mi

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Çukur’da Komiser Emrah karakterini oynayan yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz teknede aşka geldi! Yazın keyfini çıkaran yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz’ın yeni sevgilisi Melisa Şahin mi? Melisa Şahin ile Alperen Duymaz yaz tatilini birlikte geçiriyor! Daha önce sevgilisi Burcu Özberk’ten ayrılan Alper Duymaz’ın yeni sevgilisinin Melisa Şahin olduğu iddia edildi.

Show TV’nin geçen sezonda televizyon ekranlarına damgasını vuran dizisi Çukur’un jönü, Emrah Komiseri Alperen Duymaz, şu sıralar tatilin tadını çıkarıyor. Yaz tatilinde teknesiyle denizde açılan yakışıklı oyuncunun yanındaki isim dikkatleri çekti! Daha kısa bir süre önce eski sevgilisi Burcu Özberk’ten ayrılan yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz’ın teknesindeki ismin yeni sevgilisi Melisa Şahin olduğu iddia edildi.

Çukur dizisine sonradan katılan ve diziye damga vuran yakışıklı oyuncu Alperen Duymaz, yeni sezonda da dizideki rolüne devam edecek. Çukur dizisinin sezon finali yapmasının ardından soluğu tatilde alan Alperen Duymaz, tatilin tadını kiraladığı tekneyle çıkarıyor. Teknesinde görüntülenen Alperen Duymaz’ın yanındaki güzelin Melisa Şahin olduğu ve çiftin kısa süre önce yeni bir ilişkiye yelken açtığı söyleniyor. Alperen Duymaz yeni sezonda Çukur dizisinde Emrah Komiser rolünde devam edecek.

ÇUKUR’UN EMRAH’I ALPEREN DUYMAZ’IN YENİ SEVGİLİSİ MELİSA ŞAHİN KİMDİR?

Melisa Şahin, teknede Alperen Duymaz ile birlikte görüntülendi. Peki Melisa Şahin kimdir? Melisa Şahin’i hangi programdan tanıyoruz, Melisa Şahin nasıl gündeme gelmişti?

Çukur’un Emrah’ı Alperen Duymaz’ın yeni sevgilisi Melisa Şahin, Bu Tarz Benim yarışmasıyla ünlenmişti. Dizideki sevimli ve aynı zamanda agresif tavırlarıyla tanınan Melisa Şahin sürekli ‘babasının zenginliği’ ile gündeme geliyordu. Melisa Şahin, Bu Tarz Benim yarışmasında sürekli ‘Babam çok zengin.’ söylemleriyle ön plana çıkıyordu. Şimdi Alperen Duymaz’la ilişkisi olduğu iddia ediliyor.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Magazin

Yukarı