Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur Dizisi 2. Sezona Yeni Oyuncu!

Dizi Haberleri

6 Temmuz 2018 Cuma 12:16:22

Çukur Dizisi 2. Sezona Yeni Oyuncu!

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur’da 2. sezon heyecanı yaşanıyor! Aras Bulut İynemli ve Erkan Koçak Köstendil’in Yamaç Koçovalı ve Vartolu olarak başrolleri paylaştığı dizinin 2. sezonu büyük merakla bekleniyor! Peki Çukur 2. sezonda oyuncu ekibine kimler katılacak? Cumali Vartolu rolü için Kenan İmirzalıoğlu ve Ufuk Bayraktar’ın adının geçtiği diziye sürpriz bir ismin katılması kesinleşti…

Show TV’nin sevilen dizisi Çukur, yeni sezonda da bomba geliyor! Geçtiğimiz sezon 52 milyon TL Hasılatla dizi kategorisinde rekor kazanç elde eden ve 1.liğe yerleşen Çukur, 2. sezon için de çalışmalara başladı! Yapım şirketi tarafından Çukur 2. sezon için yeni oyuncularla görüşmeler başladı. Özellikle diziye yeni katılacak Cumali Koçovalı karakteri için Kenan İmirzalıoğlu ve Ufuk Bayraktar isimleri geçiyor. Sürpriz bir ismin de Çukur dizisine katıldığı belli oldu! Diziye Berkay Ateş katıldı! Çukur 2. sezonda Berkay Ateş’te Çukur dizisinde yer alacak.

Çukur 2. sezonda Yer Alacak Oyuncu Berkay Ateş Kimdir?

Anne ve Gülizar dizilerinde de rol alma şansı yakalayan Berkay Ateş, sinemada Abluka filmindeki rolüyle ödül de almıştı. Dizideki rolüyle ilgili de öğrenilen bilgilere göre sert bir karaktere hayat vermesi bekleniyor. Dizide hangi ismi oynayacağı henüz bilinmezken Berkay Ateş’in ismi FOX TV’de bir yapımla daha anılmıştı. Ancak oyuncu Show TV’nin Çukur dizisinde rol almayı tercih etti.

 

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı