Bizimle iletişime geç
Sine Haber

Sine Haber

Çukur 2. Sezonda Celasun yok mu? Celasun Öldü mü?

Dizi Haberleri

20 Temmuz 2018 Cuma 22:15:30

Çukur 2. Sezonda Celasun yok mu? Celasun Öldü mü?

Show TV ekranlarının sevilen ve 1 sezonda en çok kazancı elde eden dizi ünvanını elinde bulunduran Çukur dizisinin 2. sezonunda neler olacak? Çukur 1. sezon finali bölümünde ağır yaralanan Celasun ölecek mi? Çukur dizisinin Celasun’u Kubilay Aka gelecek sezonda Çukur’dan ayrılıyor mu? Çukur 2. sezonda Celasun Kubilay Aka olmayacak mı? Kubilay Aka’dan açıklama geldi…

Show TV ekranlarının kısa sürede sevilen ve reytinglerde 1.liği hiç bırakmayarak 1 sezonda en çok gelir elde eden dizisi olarak tarihe geçen Çukur dizisi muhteşem bir sezon finali bölümüyle ilk sezonunu noktalamıştı. Kısa bir süre sonra 2. sezonuyla ekranlarda olacak dizinin oyuncu kadrosunda değişiklik yaşanacağı iddia ediliyor. 1. Sezon finali büyük heyecana sahne olmuş, dizinin birçok karakteri saldırıya uğrayarak ağır yaralanmıştı! Bu karakterlerden Celasun’un öleceği, Çukur 2. sezonda Celasun’un olmayacağı iddia ediliyor.

Çukur 2. sezonda Celasun’un olup olmayacağı, Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka’ya soruldu. Zorlu Alışveriş merkezinde kameralara yakalanan genç oyuncu Çukur dizisindeki geleceğiyle ilgili sorulara yanıt verdi. Beyaz perdede Aşk Bu Mu? adlı filmin kadrosunda da yer alan ve filmin çekimleri için kısa süre sonra film ekibine katılacak olan Kubilay Aka, Çukur dizisinde 2. sezonda olup olmayacağını bilmediğini söyledi.

KUBİLAY AKA – CELASUN 2. SEZONDA ÇUKUR’DA OLACAK MI?

Çukur dizisinin sevilen karakteri Celasun, gerçek adıyla Kubilay Aka, geleceği ile ilgili sorulara kendisine henüz bir açıklama yapılmadığını ve Çukur dizisinin yapımcısının kararına saygı duyacağını, senaryo gereği ölüp ölmeyeceği konusunda bilgi sahibi olmadığını ve kendisinin de bu nedenle Çukur dizisinin ilerleyen bölümlerinde yer alıp almayacağını bilmediğini söyledi.

Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Dizi Haberleri

Yukarı